Olsztyn
ul. Bałtycka

Ukiel Apartamenty – prestiżowa enklawa z dostępem do jeziora!

W otulinie drzew oraz największego akwenu w Olsztynie, z dala od zgiełku miasta, powstało miejsce wyjątkowe.
Ukiel Apartamenty – to prestiż, kameralna atmosfera i wszystko, co czyni życie przyjemnym i wygodnym.
To absolutnie wyjątkowy projekt, który z pewnością zachwyci miłośników natury, którzy zdecydowali, że chcą zamieszkać w mieście.

Usytuowanie inwestycji przy ulicy Bałtyckiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Ukiel, czyni to miejsce prestiżową enklawą spokoju w samym sercu tętniącej życiem stolicy Warmii i Mazur.

Do pełni harmonii w życiu niezbędna jest bliskość natury, warunki do spokojnego wypoczynku i relaksu. Wyjątkowa lokalizacja tej inwestycji stwarza niepowtarzalną okazję do obcowania z przyrodą. Miejsce pełne zieleni, otoczone świetnie zaprojektowanymi ścieżkami, zauroczy swym pięknem i funkcjonalnością nawet najbardziej wymagających klientów. Spacer lub przejażdżka rowerowa wśród drzew oraz bliskość jeziora, to dziś prawdziwy luksus dla mieszkańców miast. Ukiel Apartamenty zaprojektowano tak, by umożliwić ich właścicielom bezpośredni dostęp do linii brzegowej jeziora.

To jedyna inwestycja w Olsztynie, oferująca w takiej lokalizacji mieszkania, a nie lokale użytkowe typu condo hotel, co przekłada się na niższą, niż w przypadku lokali, stawkę podatku VAT oraz niższe koszty utrzymania nieruchomości i podatku od nieruchomości.

Apartamenty Ukiel to dwa nowoczesne i kameralne trzykondygnacyjne obiekty, które powstały pośród malowniczej natury. W obydwu budynkach zaprojektowano przeszklone fasady, przez co wnętrza zachwycają przestronnością i są doświetlone naturalnym światłem, jasne i ukazujące atuty tego miejsca – piękne widoki.
Znajdują się w nich 42 przestronne, nowocześnie zaprojektowane i dopracowane w każdym szczególe klimatyczne apartamenty. Zarówno układy, jak i metraże, są zróżnicowane, dlatego każdy z pewnością znajdzie tu mieszkanie, które spełni jego oczekiwania. Wszystkie, niezależnie od wielkości, gwarantują znakomitą funkcjonalność i duże możliwości aranżacji.

Ukiel Apartamenty stworzone zostały z myślą o osobach ceniących sobie przede wszystkim kontakt z naturą. Dlatego część apartamentów posiada przestronne tarasy a na parterze ogródki. Z kolei mieszkańcy wyższych pięter będą mają do dyspozycji balkony.

Z okien większości mieszkań roztacza się widok na piękny krajobraz jeziora, który zachwyca o każdej porze roku. Wszystkie mieszkania w pokojach z balkonami posiadają duże przeszklenia eksponujące widoki na otaczającą naturę. W kuchniach mieszkań od strony jeziora zostały zastosowane okna pasmowe. Dzięki temu elementowi kuchnie pozostały funkcjonalne, lecz zyskały dodatkowy atut – miłośnicy kulinarnych eksperymentów będą mogli inspirować się pięknymi widokami podczas gotowania.

Nowoczesny projekt Ukiel Apartamenty, to nie tylko bliskość natury – to także nadzwyczajny komfort jego mieszkańców. Właściciele mieszkań mogą bowiem korzystać z zewnętrznej części rekreacyjnej z altaną, placem zabaw dla dzieci i ścieżką prowadzącą bezpośrednio do jeziora. Będzie to miejsce rodzinnych i sąsiedzkich spotkań pośród otaczającej zieleni – idealna przestrzeń do wypoczynku i grillowania.

Dla wszystkich mieszkańców zapewnione zostały miejsca postojowe w parkingach podziemnych zlokalizowanych pod każdym budynkiem. Dzięki temu zewnętrzne miejsca parkingowe wokół budynków są dostępne dla gości odwiedzających mieszkańców. Takie rozwiązanie idealnie dopełnia poczucie miejskiej wygody.

Ilość mieszkań

42

Powierzchnia mieszkań

od 25 do 90m2

Ilość garaży

39

Ilość lokali usługowych

-

Winda

Tak

Garaż podziemny

Tak

Rzuty i dostępność mieszkań

Mieszkanie: A.0.04

Parter

3 pokoje

Pow.: 78,82 m2

Sprzedane

Mieszkanie: A.0.05

Parter

3 pokoje

Pow.: 87,18 m2

Dostępne

Mieszkanie: A.1.01

I piętro

3 pokoje

Pow.: 62,64 m2

Sprzedane

Mieszkanie: A.1.05

I piętro

3 pokoje

Pow.: 87,20 m2

Sprzedane

Mieszkanie: B.1.02

I piętro

2 pokoje

Pow.: 52,17 m2

Sprzedane

Mieszkanie: A.2.01

II piętro

3 pokoje

Pow.: 62,48 m2

Sprzedane

Mieszkanie: B.2.02

II piętro

2 pokoje

Pow.: 52,17 m2

Sprzedane

Termin odbioru mieszkań:

Budynek oddany do użytkowania. Gotowe apartamenty dostępne od ręki!

Współpracujemy z:

Notus kredyty

Przemysław Poniatowski – ekspert finansowy
tel. 667 965 187
przemyslaw.poniatowski@notus.pl

Biuro sprzedaży:

Al. Obrońców Tobruku 15, lok. nr 5
10-092 Olsztyn

Czynne:
pon.- czw. w godz. 9.00-17.00, pt. w godz. 9.00-15.00

Tel. 695 250 787, 603 607 393
e-mai: deweloper.olsztyn@ipbilawa.com.pl

Lokalizacja inwestycji:

Bałtycka

Olsztyn