Budujemy z myślą o komforcie życia

Sprzedaż mieszkań deweloperskich

Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane tworzy swoją markę budowlaną od 55 lat. Od 25 lat to również ceniony przez Klientów deweloper na rynku, który wyróżnia się nietuzinkowymi realizacjami.

Choć budownictwo deweloperskie to nasz najmłodszy produkt, jest dziś najmocniejszą pozycją w naszej ofercie (inwestycje w Iławie, Olsztynie, Malborku, Kwidzynie, a niebawem w Grudziądzu). Zbudowaliśmy zaufanie, które wynika z rzetelności, terminowości i gwarancji bezpieczeństwa. Naszymi najlepszymi ambasadorami są nasi Klienci, których jest blisko cztery tysiące. Pierwsi z nich dzisiaj kupują mieszkania swoim dzieciom – to najlepsza rekomendacja.

Rozpoczęliśmy sprzedaż mieszkań

Co nas wyróżnia na rynku deweloperskim?

Firma stale pozyskuje nowe grunty w atrakcyjnych lokalizacjach pod inwestycje mieszkaniowe. W swoim portfolio zawsze ma oferty zarówno w sektorze popularnym, jak i o podwyższonym standardzie.

Już na etapie zakupu gruntu dobieramy lokalizacje, które gwarantują realizację inwestycji w przyjaznym otoczeniu i z pełną infrastrukturą. A tam, gdzie tej infrastruktury nie ma, budujemy ją lub modernizujemy na własny koszt. Dlatego nasze osiedla cechują dogodne położenie i funkcjonalność mieszkań. Staramy się aby mieszkańcy żyli w nich komfortowo, a ich potrzeby i zmieniające się trendy inspirują nas do realizacji jeszcze atrakcyjniejszych i bardziej zaawansowanych technologicznie projektów.
IPB, jako firma z regionu Warmii i Mazur z 55-letnim doświadczeniem w branży budowlanej i 25-letnim doświadczeniem w branży deweloperskiej, wypracowała sobie markę rzetelnej i stabilnej spółki.

W prowadzeniu działalności deweloperskiej od zawsze stawiamy na jakość, nowoczesność, profesjonalizm i terminowość realizacji inwestycji. Wszystko po to, żeby wspierać naszych Klientów w realizacji marzeń o własnym mieszkaniu. Być z nimi nie tylko w okresie sprzedaży mieszkań, ale też i w okresie gwarancyjnym. Ich spełnienie i poczucie bezpieczeństwa są dla nas kluczowymi wartościami i dają najwięcej satysfakcji. Dlatego też tworząc przestrzenie do życia, firma przywiązuje uwagę do detali oraz jakości wykonania. Zawsze unikatowy jest wygląd części wspólnych budynków, np. dizajnerskie klatki schodowe, które dają mieszkańcom poczucie elegancji i prestiżu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą sprzedaży mieszkań, lokali usługowych oraz działek budowlanych pod zabudowę jednorodzinną.
OdNowa Kwidzyn

Osiedle OdNowa (budynek nr K3)

ul. Toruńska/Łużycka

Zamieszkaj w nowoczesnej przestrzeni Kwidzyna! Osiedle OdNowa to Twój nowy komfort życia, to nasz pomysł na Twoją przestrzeń do życia.

Nowa inwestycja

Foresto Bianco - Grudziądz

Foresto (budynek R1 – BIANCO)

ul. ks. dr Władysława Łęgi, Grudziądz

Kompleks mieszkaniowy FORESTO to możliwość zamieszkania w spokojnej, zielonej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej z centrum Grudziądza części miasta – na Osiedlu Rządz, przy ul. ks. Dr Władysława Łęgi.

Nowa inwestycja

Osiedle Harmonia Olsztyn

Osiedle Harmonia (bud. M1)

ul. Bydgoska, Olsztyn

Osiedle HARMONIA to możliwość zamieszkania w spokojnej, zielonej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej z centrum Olsztyna części miasta – na Zatorzu, przy ul. Bydgoskiej.

Rezydencja Vintage

Rezydencja Vintage (budynek G6)

ul. Kasprzaka, Olsztyn

Rezydencja Vintage to prestiżowa inwestycja w Olsztynie, która znajduje się w kwadracie ulic: Kasprzaka, Pstrowskiego, Sikorskiego oraz Al. Obrońców Tobruku. Sprawdź ofertę mieszkań w samym centrum Olsztyna.

Osiedle Natura Iława

Osiedle Natura (bud. P2)

ul. Świerkowa, Iława

Osiedle „NATURA” to wyjątkowe miejsce na obrzeżach Iławy położone tuż nad malowniczą rzeką Iławką. Widok na rzekę oraz otaczającą zieleń zapiera dech w piersiach.

Osiedle Sady Malbork

Osiedle SADY (bud. E6)

ul. Targowa, Malbork

Osiedle Sady to kompleks składający się z 7 kameralnych 4-kondygnacyjnych budynków wielorodzinnych przy ul. Targowej, w której znajdzie się ogółem około 260 przestronnych i klimatycznych mieszkań.

Rezydencja Vintage

Rezydencja Vintage (bud. G5)

ul. Kasprzaka, Olsztyn

Rezydencja Vintage to prestiżowa inwestycja w Olsztynie, która znajduje się w kwadracie ulic: Kasprzaka, Pstrowskiego, Sikorskiego oraz Al. Obrońców Tobruku. Sprawdź ofertę mieszkań w samym centrum Olsztyna.

Gotowe apartamenty

Ukiel Apartamenty Olsztyn

Ukiel Apartamenty

ul. Bałtycka, Olsztyn

Prestiżowa enklawa z dostępem do jeziora!
Usytuowanie inwestycji w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Ukiel, czyni to miejsce prestiżową enklawą spokoju w samym sercu tętniącej życiem stolicy Warmii i Mazur.

Biura sprzedaży:

Biuro dewelopera Olsztyn

Al. Obrońców Tobruku 15 lok. 5
10-092 Olsztyn
tel. 695 250 787

Czynne:
pn.- czw. w godz. 9.00-17.00
pt. w godz. 9.00-15.00

Biuro dewelopera Iława

ul. Lubawska 3
14-200 Iława
tel. 609 499 117

Czynne:
pn.-pt. w godz. 7.00-15.00

Biuro sprzedaży Malbork

ul. Targowa (Osiedle SADY)
82-200 Malbork
tel. 607 392 633

Czynne:
wt. w godz. 11.00-16.00
pt. w godz. 10.00-13.30

Biuro sprzedaży Kwidzyn

ul. Toruńska (Osiedle OdNowa)
82-500 Kwidzyn
tel. 607 392 633

Czynne:
pn. w godz. 10.00-16.00
czw. w godz. 9.00-14.00