Usługi budowlane obiektów handlowych, mieszkalnych i innych

Realizujemy obiekty jako generalny wykonawca

Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane „IPB” Sp. z o.o. w Iławie istnieje na rynku budowlanym od ponad pół wieku. Historia przedsiębiorstwa sięga 1959r. Spółka prowadzi działalność w zakresie robót budowlano-montażowych, realizacji w systemie deweloperskim oraz sprzedaży materiałów budowlanych.

Specjalizujemy się w realizacji obiektów handlowych, usługowych, przemysłowych, hal i sal sportowych, szpitali, budynków mieszkalnych, obiektów zabytkowych i obiektów turystycznych (hotele, baseny i SPA). IPB realizuje obiekty w charakterze generalnego wykonawcy i oferuje kompleksowość usług. Większość obiektów realizujemy własnymi siłami, dzięki własnemu zespołowi bardzo dobrych fachowców. Jedynie specjalistyczne prace powierzamy sprawdzonym i rzetelnym podwykonawcom branżowym.

Wysoki poziom wykonawstwa połączony z estetyką realizowanych przez nas inwestycji osiągamy w efekcie egzekwowania jakości. Zarówno nasza firma, jak i nasi podwykonawcy, jesteśmy zobligowani do starannego, solidnego i terminowego wykonania powierzonych zadań. Generalnie specjalizujemy się w realizacjach trudnych inwestycji budowlanych – inwestycji o krótkich cyklach realizacji i wysokich wymaganiach Inwestorów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Nasze portfolio

Sąd Rejonowy w Iławie

Budynki biurowe, urzędy, hotele i banki

Port Śródlądowy w Iławie

Budynki handlowo-usługowe

Rezydencja Vintage

Budynki mieszkalne w systemie deweloperskim

Budynki dBudynki mieszkalne dla inwestorów zewnętrznychla inwestorów zewnętrznych

Budynki mieszkalne dla inwestorów zewnętrznych

Szpital Iława Lądowisko

Budynki szpitali i zakładów opieki zdrowotnej

Hala Sportowa Iława

Hale sportowe oraz szkoły

Hotel Krasicki Lidzbark Warmiński

Nowoczesne wystroje wnętrz

Hale produkcyjne i magazynowe

Hale produkcyjne i magazynowe