Malbork
ul. Targowa

Masz pomysł na biznes? Szukasz lokalu w dobrej lokalizacji? Skorzystaj z okazji by nabyć go w ATRAKCYJNEJ CENIE!!!

Przedsiębiorco, nosisz się z zamiarem zakupu lokalu? Szukasz tego jedynego, najlepszego miejsca? Doskonale zdajesz sobie sprawę, że powodzenie mogą zapewnić tylko liczni klienci. Wiesz też, jak istotną rzeczą jest brak konkurencji w pobliżu.

Właśnie dlatego nowe osiedle to gwarancja sukcesu. Szukając najlepszego miejsca na lokal warto postawić na dynamicznie rozwijającą się dzielnicę, gdzie w ciągu najbliższych kilku lat przybędzie kilkuset nowych mieszkańców.

W Malborku bardzo dobrym wyborem będzie “Osiedle SADY” przy ul. Targowej. Na parterze budynku przy ul. Targowej 14A wzdłuż głównego ciągu komunikacyjnego znajduje się lokal usługowy o powierzchni 67,07 m2.

Proponowany przez nas lokal usługowy to propozycja dla tych, którzy pragną prowadzić swoją działalność poza centrum, a także dla tych którym zależy na atrakcyjnych warunkach finansowych.

Jeśli szukasz lokalu usługowego z przeznaczeniem na biuro, aptekę, czy salon fryzjerski itp., ta oferta jest właśnie dla Ciebie!
Osiedle SADY to duże osiedle, na którym powstanie ogółem aż 6 budynków wielorodzinnych, które potrzebuje zaplecza handlowo-usługowego do obsługi jego mieszkańców.

GOTOWY lokal usługowy DOSTĘPNY OD ZARAZ!

Biuro sprzedaży:

82-200 Malbork, ul. Targowa 14 (teren inwestycji SADY)

Czynne:
wt. w godz. 11.00-16.00
pt. w godz. 10.00-13.30

Tel.: 607 392 633, 89 644 90 08
e-mail: deweloper.malbork@ipbilawa.com.pl

Ilość lokali

1

Powierzchnia lokali

67,07m2

Winda

Tak

Garaż podziemny

Nie

Rzuty i dostępność lokali:

Lokal: U1

Parter

Pomieszczenia: 1

Pow.: 67,07 m2

412 480,50 zł

Dostępne

Termin odbioru:

Budynek oddany do użytkowania. Gotowy lokal usługowy dostępny od ręki!

Lokalizacja inwestycji:

Mapa