Iława
ul. Kościuszki

Komfortowe mieszkania w centrum Iławy nad rzeką Iławką! Są takie miejsca, które pod każdym względem można nazwać wyjątkowymi… Należy do nich niewątpliwie realizowana przez nas inwestycja deweloperska o nazwie „Apartamenty nad Iławką” położona w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczej rzeki Iławki.

„Apartamenty nad Iławką” to wyjątkowa i długo wyczekiwana inwestycja przy ul. Kościuszki w Iławie.

W tej lokalizacji znajdą się 4 budynki mieszkalne o wyższej, bo 5-kondygnacyjnej, zabudowie. Inwestycja jest realizowana etapowo.

W trzecim i czwartym etapie realizacji powstaną budynki wielorodzinne o numerze budowlanym I2 oraz I4, w którym znajdzie się ogółem 100 mieszkań o powierzchni od 42 do 74m2. Każde mieszkanie będzie posiadało balkon oraz przynależną piwnicę. A elegancki design i nowoczesne rozwiązania nadadzą wnętrzom budynków niepowtarzalnego charakteru i uczynią to miejsce prestiżowym i komfortowym.

Z balkonów i okien części mieszkań będzie się rozciągał przepiękny widok na deptak i rzekę Iławkę. A tym z Państwa, którzy nie będą mieli takiego widoku z okien swoich mieszkań, proponujemy spacer nad rzeką, która znajduje się tuż obok. Będzie tu można cieszyć się pięknem natury podczas długich spacerów lub spędzać czas bardziej aktywnie, na przykład realizując swoje rowerowe pasje.

Przed budynkami zaprojektowano ogólnodostępny parking z miejscami postojowymi. Prestiż, komfort i bliskość natury w centrum miasta – to wszystko czyni to miejsce wyjątkowym i niepowtarzalnym.

„Apartamenty nad Iławką” to jedyna szansa na własne mieszkanie w tak atrakcyjnym miejscu! To jedyne takie miejsce w Iławie – Twoje miejsce i Twój adres!

Przedstawione na stronie wizualizacje stanowią wstępną poglądową koncepcję, zaś szczegóły określa dokumentacja projektowa dostępna w biurze dewelopera.
Wszystkie wizualizacje budynków/obiektów nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Rzeczywisty wygląd i kolorystyka budynków/obiektów oraz otoczenia może różnić się od budynków/obiektów prezentowanych na wizualizacjach.

Ilość mieszkań

100

Powierzchnia mieszkań

od 42 do 74 m2

Ilość garaży

-

Ilość lokali usługowych

-

Winda

Tak

Garaż podziemny

Tak

Rzuty i dostępność mieszkań

Sprzedaż zakończona

Termin odbioru mieszkań:

bud. I2 – przekazany do użytkowania, bud. I4 – IV kw. 2022

Jesteśmy członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich

Notus kredyty

Biuro sprzedaży:

14-200 Iława, ul. Lubawska 3, pok. Nr 10

Czynne:
pn.-pt. w godz. 7.00-15.00

Tel. 89 644 90 08
Kom.: 609 499 117, 695 880 415
e-mail: deweloper.ilawa@ipbilawa.com.pl

Lokalizacja inwestycji:

Kościuszki

Iława