Złota Karta Liderów Bezpiecznej Pracy dla Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane IPB Sp. z o.o

lis 20, 2019

W tym roku Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy już po raz 21. wyróżnił firmy i instytucje prowadzące szczególnie aktywnie skuteczne działania w zakresie poprawy bezpieczeństwa i ochrony zdrowia człowieka. Tegoroczna gala wręczenia prestiżowych Zielonych, Srebrnych i Złotych Kart Liderów Bezpiecznej Pracy odbyła się 14 listopada 2019 r. w Warszawie podczas XXII dorocznej Konferencji Forum Liderów Bezpiecznej Pracy.

Do Forum Liderów Bezpiecznej Pracy, powstałego już w 1998 r., są przyjmowane przedsiębiorstwa i organizacje, dla których troska o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników jest naturalnym, nieodłącznym elementem codziennej działalności biznesowej. W praktyce oznacza to zapewnianie pracownikom takich warunków, które umożliwiają wykonywanie pracy w sposób bezpieczny i zgodny z psychofizycznymi możliwościami człowieka. Obecnie do Forum Liderów należy już ponad 150 przedsiębiorstw (głównie dużych), które mogą być stawiane za przykład w kwestiach związanych z kulturą bezpiecznej pracy.

W gronie Liderów Bezpiecznej Pracy najwyższe uznanie należy się członkom wyróżnionym Złotymi Kartami Liderów Bezpiecznej Pracy. W tym roku kolejną Złotą Kartę otrzymało Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane IPB Sp. z o.o. Nagrodę odebrał Marcin Kopera – Główny Specjalista ds. BHP oraz Inspektor ds. P.Poż. w IPB.

Złota Karta