Złota Karta Liderów Bezpiecznej Pracy dla Iławskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego „IPB” Sp. z o.o

gru 9, 2021

W tym roku Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy po raz kolejny wyróżnił firmy i instytucje prowadzące szczególnie aktywnie skuteczne działania w zakresie poprawy bezpieczeństwa i ochrony zdrowia człowieka. Tegoroczna gala wręczenia prestiżowych Zielonych, Srebrnych i Złotych Kart Liderów Bezpiecznej Pracy odbyła się 30 listopada 2021 r. w Pałacu Prymasowskim w Warszawie.

Do Forum Liderów Bezpiecznej Pracy, powstałego już w 1998 r., są przyjmowane przedsiębiorstwa i organizacje, dla których troska o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników jest naturalnym, nieodłącznym elementem codziennej działalności biznesowej. W praktyce oznacza to zapewnianie pracownikom takich warunków, które umożliwiają wykonywanie pracy w sposób bezpieczny i zgodny z psychofizycznymi możliwościami człowieka.

W gronie Liderów Bezpiecznej Pracy najwyższe uznanie należy się członkom wyróżnionym Złotymi Kartami Liderów Bezpiecznej Pracy. W tym roku kolejną Złotą Kartę na lata 2022-2023 otrzymało Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane „IPB” Sp. z o.o. Nagrodę odebrał Marcin Kopera – Główny Specjalista ds. BHP oraz Inspektor ds. P.Poż. w IPB.

 

Złota Karta Liderów Bezpiecznej Pracy dla Iławskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego