Złota Karta Liderów Bezpiecznej Pracy dla Iławskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego „IPB” Sp. z o.o

lis 20, 2023

W tym roku Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy po raz 25 wyróżnił firmy i instytucje prowadzące szczególnie aktywnie skuteczne działania w zakresie poprawy bezpieczeństwa i ochrony zdrowia człowieka. Tegoroczna gala wręczenia prestiżowych Zielonych, Srebrnych i Złotych Kart Liderów Bezpiecznej Pracy odbyła się 15 listopada 2023 r. w Zamku w Gniewie.

Do Forum Liderów Bezpiecznej Pracy, powstałego już w 1998 r., są przyjmowane przedsiębiorstwa i organizacje, dla których troska o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników jest naturalnym, nieodłącznym elementem codziennej działalności biznesowej. W praktyce oznacza to zapewnianie pracownikom takich warunków, które umożliwiają wykonywanie pracy w sposób bezpieczny i zgodny z psychofizycznymi możliwościami człowieka.

Wg CIOP w gronie Liderów Bezpiecznej Pracy najwyższe uznanie należy się członkom wyróżnionym Złotymi Kartami Liderów Bezpiecznej Pracy. W tym roku kolejną Złotą Kartę na lata 2024-2025 otrzymało Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane „IPB” Sp. z o.o. Nagrodę odebrał Marcin Kopera – Główny Specjalista ds. BHP oraz Inspektor ds. P.Poż. w IPB.