A A A
Facebook

Lokalizacja

Osiedle SADY (budynek E2) ul. Targowa

Kategoria Lokale
Miasto Malbork
Ilość lokali użytkowych 1
Powierzchnia lokali użytkowych 67,07m2
Ilość garaży -
Powierzchnia garaży -
Winda +
Garaż podziemny -

O inwestycji

Masz pomysł na biznes? Szukasz lokalu w dobrej lokalizacji? Skorzystaj z okazji by nabyć go w ATRAKCYJNEJ CENIE!!!więcej


Przedsiębiorco, nosisz się z zamiarem zakupu lokalu? Szukasz tego jedynego, najlepszego miejsca? Doskonale zdajesz sobie sprawę, że powodzenie mogą zapewnić tylko liczni klienci. Wiesz też, jak istotną rzeczą jest brak konkurencji w pobliżu.

Właśnie dlatego nowe osiedle to gwarancja sukcesu. Szukając najlepszego miejsca na lokal warto postawić na dynamicznie rozwijającą się dzielnicę, gdzie w ciągu najbliższych kilku lat przybędzie kilkuset nowych mieszkańców.

 

W Malborku bardzo dobrym wyborem będzie "Osiedle SADY" przy ul. Targowej. Na parterze budynku przy ul. Targowej 14A wzdłuż głównego ciągu komunikacyjnego znajduje się lokal usługowy o powierzchni 67,07 m2.

Proponowany przez nas lokal usługowy to propozycja dla tych, którzy pragną prowadzić swoją działalność poza centrum, a także dla tych którym zależy na atrakcyjnych warunkach finansowych.

Jeśli szukasz lokalu usługowego z przeznaczeniem na biuro, aptekę, czy salon fryzjerski itp., ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Osiedle SADY to duże osiedle, na którym powstanie ogółem aż 6 budynków wielorodzinnych, które potrzebuje zaplecza handlowo-usługowego do obsługi jego mieszkańców.

Szukasz pomysłu na własny biznes? Wystarczy kupić lokal usługowy w budynku przy ul. Targowej 14A! GOTOWY lokal usługowy DOSTĘPNY OD ZARAZ!

 

Przedstawione na stronie wizualizacje stanowią wstępną koncepcję, zaś szczegóły określa dokumentacja projektowa dostępna w biurze dewelopera.

Wszystkie wizualizacje budynków/obiektów znajdujące się na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Rzeczywisty wygląd budynków/obiektów może różnić się od budynków/obiektów prezentowanych na wizualizacjach.

Lokale własnościowe z udziałem w gruncie. Na każdy lokal zakładana jest odrębna księga wieczysta.

W budynku funkcjonuje Wspólnota Mieszkaniowa.

mniej

Rzuty i dostępność lokali

NrMetrażLiczba pomieszczeńRzutWirtualny spacerCena - złPromocjaDostępność
U1 67,07 m2 1 PDF 412 480,50 zł - dostępne