A A A
Facebook

Lokalizacja

Apartamenty nad Iławką (budynek I2) ul. Kościuszki

Kategoria Mieszkania
Miasto Iława
Ilość mieszkań 49
Powierzchnia mieszkań od 42 do 74 m2
Ilość garaży 53 miejsca postojowe
Powierzchnia garaży -
Ilość lokali użytkowych -
Powierzchnia lokali użytkowych -
Winda +
Garaż podziemny +

O inwestycji

Komfortowe mieszkania w centrum Iławy nad rzeką Iławką! Są takie miejsca, które pod każdym względem można nazwać wyjątkowymi…

Należy do nich niewątpliwie nasza najnowsza inwestycja deweloperska o nazwie „Apartamenty nad Iławką” położona w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczej rzeki Iławki.

więcej

„Apartamenty nad Iławką” to wyjątkowa i długo wyczekiwana inwestycja przy ul. Kościuszki w Iławie.

W tej lokalizacji znajdą się 4 budynki mieszkalne o wyższej, bo 5-kondygnacyjnej, zabudowie. Inwestycja będzie realizowana etapowo.

W trzecim etapie realizacji powstanie jeden 2-klatkowy budynek wielorodzinny o numerze budowlanym I2, w którym znajdzie się 49 mieszkań o powierzchni od 42 do 74m2.

Każde mieszkanie będzie posiadało balkon oraz przynależną piwnicę. A elegancki design i nowoczesne rozwiązania nadadzą wnętrzom budynku niepowtarzalnego charakteru i uczynią to miejsce prestiżowym i komfortowym.

Z balkonów i okien części mieszkań będzie się rozciągał przepiękny widok na deptak i rzekę Iławkę. A tym z Państwa, którzy nie będą mieli takiego widoku z okien swoich mieszkań, proponujemy spacer nad rzeką, która znajduje się tuż obok. Będzie tu można cieszyć się pięknem natury podczas długich spacerów lub spędzać czas bardziej aktywnie, na przykład realizując swoje rowerowe pasje.

Przed budynkiem zaprojektowano ogólnodostępny parking z miejscami postojowymi.

Prestiż, komfort i bliskość natury w centrum miasta – to wszystko czyni to miejsce wyjątkowym i niepowtarzalnym. „Apartamenty nad Iławką” to jedyna szansa na własne mieszkanie w tak atrakcyjnym miejscu!

To jedyne takie miejsce w Iławie - Twoje miejsce i Twój adres!

Lokale własnościowe z udziałem w gruncie. Na każdy lokal zakładana jest odrębna księga wieczysta. W budynku powstanie Wspólnota Mieszkaniowa.

Przedstawione na stronie wizualizacje stanowią wstępną koncepcję, zaś szczegóły określa dokumentacja projektowa dostępna w biurze dewelopera. Wszystkie wizualizacje budynków/obiektów znajdujące się na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd budynków/obiektów może różnić się od budynków/obiektów prezentowanych na wizualizacjach.

mniej