A A A
Facebook
Google+

Lokalizacja

Osiedle Calamo Park" (budynek F5) ul. Tuwima (nr bud. F5)

Mieszkania Olsztyn

Kategoria Mieszkania
Miasto Olsztyn
Ilość mieszkań 63
Powierzchnia mieszkań od 36 do 59 m2
Ilość garaży -
Powierzchnia garaży -
Ilość lokali użytkowych -
Powierzchnia lokali użytkowych -
Winda +
Garaż podziemny +

O inwestycji

Calamo Park" to kontynuacja naszej prestiżowej inwestycji przy ul. Juliana Tuwima w Olsztynie, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Przepiękne tereny "Trzcinowiska Kortowskiego", stanowiące w większości Dolinę Łyny, zamieszkałe przez liczne ptactwo, oraz bliskość malowniczego Jeziora Kortowskiego i otaczających lasów to największy walor tej lokalizacji. To właśnie zainspirowało nas aby w nazwie osiedla nawiązać do znaku rozpoznawczego tego niespotykanego i magicznego miejsca - calamo, co z języka włoskiego oznacza trzcinę. Calamo Park to nazwa, która w pełni oddaje charakter tego niezwykle urokliwego miejsca.więcej

Obok istniejących już 2 budynków przy ul. Juliana Tuwima w Olsztynie, wkrótce powstaną kolejne 4 budynki 8-kondygnacyjne, liczące około 264 mieszkania. W ofercie posiadamy mieszkania o powierzchni od 36m2, natomiast osoby poszukujące przestronnych wnętrz zachęcamy do zakupu apartamentów o powierzchni 72m2 z tarasami.

Proste, a zarazem klasyczne i stylowe budynki zachwycą każdego. Wysoki standard wykończenia części wspólnych oraz elegancki design sprawią, że każdy, kto tu zamieszka, poczuje komfort i prestiż. Wygodne parkowanie zapewnią mieszkańcom miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej. Z myślą o najmłodszych na terenie Osiedla Calamo Park" powstaną bezpieczne place zabaw.

Nasze Osiedle gwarantuje Państwu bezpośrednią bliskość centrum oraz doskonałą komunikację z resztą miasta dzięki rozwiniętej sieci dróg, linii autobusowych i tramwajowej. Dostępność usług, zaplecza handlowego, bliskość szkół i przedszkoli, placówek medycznych, bezpośrednie sąsiedztwo z basenem uniwersyteckim oraz Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim i szereg nowo powstałych ścieżek rowerowych sprawią, że Calamo Park i Calamo Park" to komfortowe miejsce do zamieszkania.

Calamo Park i Calamo Park" to prestiżowe inwestycje, które spełnią oczekiwania każdego klienta. Trzeba się o tym przekonać, dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Naprawdę warto!

Przedstawione na stronie wizualizacje stanowią wstępną poglądową koncepcję, zaś szczegóły określa dokumentacja projektowa dostępna w biurze dewelopera.

Wszystkie wizualizacje budynków/obiektów nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd i kolorystyka budynków/obiektów oraz otoczenia może różnić się od budynków/obiektów prezentowanych na wizualizacjach.

mniej

Rzuty i dostępność mieszkań

NrMetrażPokoiRzutWirtualny spacerCena - złPromocjaDostępność
1 36,19 m2 2 PDF 242 473,00 zł - rezerwacja