A A A
Facebook
Google+

Lokalizacja

Osiedle Piastowskie (budynek D1) ul. Odnowiciela

Mieszkania Iława

Kategoria Mieszkania
Miasto Iława
Ilość mieszkań 48
Powierzchnia mieszkań od 39 do 63m2
Ilość garaży 14
Powierzchnia garaży od 17 do 20m2
Ilość lokali użytkowych -
Powierzchnia lokali użytkowych -
Winda +
Garaż podziemny -

O inwestycji

ZUPEŁNIE NOWA ODSŁONA Osiedla Piastowskiego!!! Nowy budynek nr budowlany D1!!! więcej

Wkrótce rozpoczniemy realizację kolejnego etapu "Osiedla Piastowskiego" w Iławie, tj. budowę budynku mieszkalnego o numerze budowlanym D1.

W zupełnie nowej części osiedla powstaną budynki mieszkalne wielorodzinne o wysokości 4 kondygnacji nadziemnych. Jednym z głównych atutów planowanego osiedla jest lokalizacja. Z jednej strony znajduje się ono na przedmieściach miasta, gdzie każdy będzie mógł odpocząć po trudach dnia codziennego, z drugiej - zapewniony jest łatwy dojazd z/do centrum miasta. Zagospodarowanie osiedla i jego bogata infrastruktura będzie obejmować, oprócz garaży w budynkach i miejsc parkingowych dla mieszkańców i ich gości, także plac zabaw dla dzieci. Dodatkowym atutem tej inwestycji jest ciekawa nowoczesna, a jednocześnie prosta architektura budynków, podkreślona ciepłymi barwami elewacji, dużymi balkonami i loggiami.

Wkrótce powstanie pierwszy w tej części osiedla, a trzynasty na całym osiedlu, czterokondygnacyjny budynek mieszkalny. Będzie to budynek 3-klatkowy, w którym znajdować się będzie 48 przestronnych mieszkań o powierzchni od 39 do 63 m2.

Budynek D1 będzie dodatkowo wyposażony w cichobieżne windy. Tak jak wszystkie nasze inwestycje, również i ten budynek zostanie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Lokale własnościowe z udziałem w gruncie.

Na każdy lokal zakładana jest odrębna księga wieczysta.

W budynku powstanie Wspólnota Mieszkaniowa.

Przedstawione na stronie wizualizacje stanowią wstępną koncepcję, zaś szczegóły określa dokumentacja projektowa dostępna w biurze dewelopera.

Wszystkie wizualizacje budynków/obiektów znajdujące się na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd budynków/obiektów może różnić się od budynków/obiektów prezentowanych na wizualizacjach.

mniej

Rzuty i dostępność mieszkań

NrMetrażPokoiRzutWirtualny spacerCena - złPromocjaDostępność
17 50,96 m2 2 PDF 0,00 zł - dostępne
29 49,37 m2 2 PDF 0,00 zł - dostępne