A A A
Facebook
Google+

Lokalizacja

Osiedle Zacisze (budynek H2) ul. Wyszyńskiego (nr bud. H2)

Kategoria Mieszkania
Miasto Iława
Ilość mieszkań 24
Powierzchnia mieszkań od 41 do 58m2
Ilość garaży 21
Powierzchnia garaży -
Ilość lokali użytkowych -
Powierzchnia lokali użytkowych -
Winda +
Garaż podziemny +

O inwestycji

Zakończyła się realizacja prestiżowej inwestycji przy ul. Wyszyńskiego w Iławie o nazwie ZACISZE. Inwestorem jest „IPB-ZACISZE” Sp. z o.o. w Iławie, a Generalnym Wykonawcą inwestycji jest „IPB” Sp. z o.o. więcej

 

ZACISZE to kompleks składający się z dwóch kameralnych obiektów, tj. 4-kondygnacyjnych 2-klatkowych budynków wielorodzinnych. Znajdują się w nich mieszkania o powierzchni od 37 do 66 m2. Taki układ stwarza niepowtarzalny klimat kameralności przy jednoczesnym zachowaniu przestrzeni i przestronności. Wszystkie mieszkania mają balkony i przynależne piwnice wliczone w cenę mieszkań.

 OSTATNIE GOTOWE miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej pod budynkiem H2! Dostępne od ręki!

Windy i podziemne garaże

W budynkach znajdują się cichobieżne windy, a wygodne parkowanie zapewnią mieszkańcom miejsca postojowe w dwóch podziemnych halach garażowych. Na terenie ZACISZA powstał również ogrodzony, bezpieczny plac zabaw dla dzieci, miejsca dla rowerów i samochodów. Kameralnie i z klasą Proste, a zarazem klasyczne i stylowe budynki zachwycą każdego. Wysoki standard wykończenia części wspólnych oraz elegancki design sprawią, że każdy, kto tu zamieszka, poczuje komfort i prestiż. Projektując budynki i myśląc o naszych klientach i przyszłych mieszkańcach, chcieliśmy stworzyć w kameralnym miejscu przestrzenie, w których będą czuli się komfortowo, z klasą. Chcieliśmy dać naszym klientom to, co najlepsze, by mogli poczuć się wyjątkowo i mogli zamieszkać w niestandardowych budynkach.

Funkcjonalność i niepowtarzalność

O wyjątkowość projektów zadbała nasza spółka holdingowa, tj. Pracownia Projektowa „IPB-PROJEKT”. Przestronność, funkcjonalny rozkład i usytuowanie mieszkań na 2 lub 3 strony świata, maksymalnie 3-4 mieszkania na piętrze, starannie zaprojektowane i elegancko wykończone części wspólne, zgodnie z trendami funkcjonującymi w architekturze, oraz przestronne klatki schodowe. Wszystko to daje poczucie niepowtarzalności, indywidualności i komfortu. To właśnie wyróżnia ofertę IPB na tle innych ofert deweloperów i to doceniają nasi klienci.

Prestiż w centrum miasta

Osiedle gwarantuje bezpośrednią bliskość centrum. Dostępność usług, zaplecza handlowego, bliskość szpitala, szkół i przedszkoli, sprawią, że ZACISZE to komfortowe miejsce do zamieszkania. Mieszkania w tej lokalizacji umożliwiają zarówno odpoczynek, jak i korzystanie z wszelkich udogodnień wynikających z zamieszkania w centrum miasta. Wszystko, czego mieszkańcy mogą oczekiwać, znajduje się w zasięgu ręki, dlatego inwestycja cieszy się tak dużym zainteresowaniem. To prestiżowa inwestycja, która spełni oczekiwania każdego klienta.

Jakość i terminowość ponad wszystko

Na rynku iławskim pojawiło się ostatnio wielu nowych deweloperów spoza Iławy, a budynki przez nich realizowane na terenie miasta rosną jak grzyby po deszczu. Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane to lokalna firma, firma stąd, która działa na lokalnym rynku budowlanym, wzmacniając gospodarkę regionu i dając zatrudnienie mieszkańcom Iławy i okolic już od 50 lat. Mieszkania wybudowane przez tę firmę opatrzone marką IPB to gwarancja bezpieczeństwa, pewności, jakości, solidności i terminowości. ZACISZE to nie tylko mieszkania w nowoczesnym budynku. To również jakość, gwarancja, przystępne ceny i fachowa obsługa naszych sprzedawców oraz to, że zawsze, nawet w okresie gwarancji, jesteśmy z naszymi klientami.

ZACISZE – kameralnie i z klasą… Tu warto zamieszkać!

Przedstawione na stronie wizualizacje stanowią wstępną poglądową koncepcję, zaś szczegóły określa dokumentacja projektowa dostępna w biurze dewelopera. Wszystkie wizualizacje budynków/obiektów nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Rzeczywisty wygląd i kolorystyka budynków/obiektów oraz otoczenia może różnić się od budynków/obiektów prezentowanych na wizualizacjach.

mniej