A A A
Facebook
Google+

Lokalizacja

Calamo Park

Osiedle Calamo Park (budynek F3) ul. Tuwima (nr bud. F3)

Mieszkania Olsztyn

Kategoria Mieszkania
Miasto Olsztyn
Ilość mieszkań 66
Powierzchnia mieszkań od 36 do 72m2
Ilość garaży 54 miejsca postojowe
Powierzchnia garaży -
Ilość lokali użytkowych -
Powierzchnia lokali użytkowych -
Winda +
Garaż podziemny +

O inwestycji

Calamo Park" to kontynuacja naszej prestiżowej inwestycji przy ul. Juliana Tuwima w Olsztynie, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Przepiękne tereny "Trzcinowiska Kortowskiego", stanowiące w większości Dolinę Łyny, zamieszkałe przez liczne ptactwo, oraz bliskość malowniczego Jeziora Kortowskiego i otaczających lasów to największy walor tej lokalizacji. To właśnie zainspirowało nas aby w nazwie osiedla nawiązać do znaku rozpoznawczego tego niespotykanego i magicznego miejsca - calamo, co z języka włoskiego oznacza trzcinę. Calamo Park to nazwa, która w pełni oddaje charakter tego niezwykle urokliwego miejsca.
więcej

 

Obok istniejących już 2 budynków przy ul. Juliana Tuwima w Olsztynie, wkrótce powstaną kolejne 4 budynki 8-kondygnacyjne, liczące około 264 mieszkania. W ofercie posiadamy mieszkania o powierzchni od 36m2, natomiast osoby poszukujące przestronnych wnętrz zachęcamy do zakupu apartamentów o powierzchni 72m2 z tarasami.

Proste, a zarazem klasyczne i stylowe budynki zachwycą każdego. Wysoki standard wykończenia części wspólnych oraz elegancki design sprawią, że każdy, kto tu zamieszka, poczuje komfort i prestiż. Wygodne parkowanie zapewnią mieszkańcom miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej. Z myślą o najmłodszych na terenie Osiedla Calamo Park" powstaną bezpieczne place zabaw.

Nasze Osiedle gwarantuje Państwu bezpośrednią bliskość centrum oraz doskonałą komunikację z resztą miasta dzięki rozwiniętej sieci dróg, linii autobusowych i tramwajowej. Dostępność usług, zaplecza handlowego, bliskość szkół i przedszkoli, placówek medycznych, bezpośrednie sąsiedztwo z basenem uniwersyteckim oraz Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim i szereg nowo powstałych ścieżek rowerowych sprawią, że Calamo Park i Calamo Park" to komfortowe miejsce do zamieszkania.

Calamo Park i Calamo Park" to prestiżowe inwestycje, które spełnią oczekiwania każdego klienta. Trzeba się o tym przekonać, dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Naprawdę warto!

Przedstawione na stronie wizualizacje stanowią wstępną poglądową koncepcję, zaś szczegóły określa dokumentacja projektowa dostępna w biurze dewelopera.

Wszystkie wizualizacje budynków/obiektów nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd i kolorystyka budynków/obiektów oraz otoczenia może różnić się od budynków/obiektów prezentowanych na wizualizacjach.

mniej

Rzuty i dostępność mieszkań

NrMetrażPokoiRzutRzut 3DCena - złPromocjaDostępność
7 63,99 m2 3 PDF 0,00 zł - dostępne