A A A
Facebook
Google+

Lokalizacja

Lokale usługowe Borowa bud. B1!!!

Osiedle Przylesie przy ul. Borowej - IV etap, ul. Borowa 4 (nr bud. B1ab)

Mieszkania Olsztyn

Kategoria Lokale
Miasto Olsztyn
Ilość lokali użytkowych 18
Powierzchnia lokali użytkowych od 35 do 78m2
Ilość garaży 42 miejsca postojowe
Powierzchnia garaży -
Winda +
Garaż podziemny +

O inwestycji

„Osiedle Przylesie” to kompleks składający się z 8 budynków wielorodzinnych z garażami indywidualnymi, podziemną halą garażową i lokalami użytkowymi oraz 16 domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej położonych przy ul. Borowej w Olsztynie (na terenie byłej Fabryki Mebli). więcej

Szanowni Państwo!

OSTATNIE GOTOWE lokale usługowe DOSTĘPNE OD ZARAZ w ostatnim już budynku na „Osiedlu Przylesie” przy ul. Borowej 4 (nr budowlany B1ab).

Jest to 5-kondygnacyjny, 8-klatkowy budynek, w którym znajduje się 114 mieszkań o powierzchni od 35m2 do 64m2. Budynek jest wyposażony w cichobieżne windy.

Nasi projektanci starali się zachować jednolity charakter zabudowy całego osiedla, dlatego budynek B1a i B1b będzie nawiązywać swoim wyglądem do zabudowy już istniejącej. To, co wyróżnia nasze mieszkania, to funkcjonalność i komfortowe rozplanowanie przestrzeni. Duże okna oraz przestronne balkony zapewniają optymalne nasłonecznienie pomieszczeń. Wygodne parkowanie zapewnią Państwu miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej, do której również można dotrzeć windą. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach nasi projektanci zaprojektowali bezpieczny plac zabaw. „Osiedle Przylesie” gwarantuje Państwu bezpośrednią bliskość centrum oraz doskonałą komunikację z resztą miasta.

Dostępność usług i zaplecza handlowego na parterze budynku B1ab zapewni 18 lokali usługowych. Codzienne zakupy staną się więc czystą przyjemnością.

Przedstawione na stronie wizualizacje stanowią wstępną koncepcję, zaś szczegóły określa dokumentacja projektowa dostępna w biurze dewelopera. Wszystkie wizualizacje budynków/obiektów znajdujące się na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd budynków/obiektów może różnić się od budynków/obiektów prezentowanych na wizualizacjach.

Lokale własnościowe z udziałem w gruncie. Na każdy lokal zakładana jest odrębna księga wieczysta. W budynku funkcjonuje Wspólnota Mieszkaniowa.

Jeśli szukacie Państwo lokali usługowych z przeznaczeniem na aptekę, drogerię, salon fryzjerski itp., ta oferta jest właśnie dla Was! Osiedle Przylesie to duże osiedle 8 budynków wielorodzinnych i 16 domków jednorodzinnych, które potrzebuje zaplecza handlowo-usługowego do obsługi jego mieszkańców. Szukacie pomysłu na własny biznes? Wystarczy kupić lokal usługowy w budynku przy ul. Borowej 4!

mniej

Rzuty i dostępność lokali

NrMetrażLiczba pomieszczeńRzutRzut 3DCena - złPromocjaDostępność
1 59,22 m2 1 PDF PDF 0,00 zł - dostępne
3 59,18 m2 1 PDF 0,00 zł - dostępne
12 35,32 m2 1 PDF 0,00 zł - dostępne
13 63,11 m2 1 PDF 0,00 zł - dostępne
14 50,09 m2 1 PDF 0,00 zł - dostępne
16 50,96 m2 1 PDF 0,00 zł - dostępne
17 54,38 m2 1 PDF 0,00 zł - dostępne
18 47,29 m2 1 PDF PDF 0,00 zł - dostępne