A A A
Facebook

Lokalizacja

OSTATNIE gotowe lokale usługowe ul. Borowa 4!!!

Osiedle Przylesie przy ul. Borowej - IV etap, ul. Borowa 4 (nr bud. B1ab)

Mieszkania Olsztyn

Kategoria Lokale
Miasto Olsztyn
Ilość lokali użytkowych 18
Powierzchnia lokali użytkowych od 35 do 78m2
Ilość garaży 42 miejsca postojowe
Powierzchnia garaży -
Winda +
Garaż podziemny +

O inwestycji

Promocyjne ceny lokali usługowych!!!! Masz pomysł na biznes? Szukasz lokalu w dobrej lokalizacji? Skorzystaj z okazji by nabyć go w ATRAKCYJNEJ CENIE 5.000 zł/m2 netto!!!


więcej

Przedsiębiorco, nosisz się z zamiarem zakupu lokalu? Szukasz tego jedynego, najlepszego miejsca? Doskonale zdajesz sobie sprawę, że powodzenie mogą zapewnić tylko liczni klienci. Wiesz też, jak istotną rzeczą jest brak konkurencji w pobliżu. Właśnie dlatego nowe, duże osiedle to gwarancja sukcesu.  

Szukając najlepszego miejsca na lokal warto postawić na dynamicznie rozwijającą się dzielnicę, gdzie w ciągu najbliższych kilku lat przybędzie kilkuset nowych mieszkańców. W Olsztynie bardzo dobrym wyborem będzie "Osiedle Przylesie" na Zatorzu.

Na parterze budynku przy ul. Borowej 4 (bezpośrednio przy ulicy Jagiellońskiej), wzdłuż głównego ciągu komunikacyjnego, znajduje się 8 lokali usługowych o powierzchni od 35 do 63 m2 z dogodnym wejściem od ulicy oraz od strony osiedla.

Każdy lokal posiada duże witryny wystawowe z roletami (od strony ul. Jagielońskiej). Ponadto przed budynkiem znajdują się ogólnodostępne miejsca postojowe.

Proponowane przez nas lokale usługowe to propozycja dla tych, którzy pragną prowadzić swoją działalność poza centrum, a także dla tych którym zależy na atrakcyjnych warunkach finansowych.

Dostępne lokale znajdziesz poniżej a przykłady ich aranżacji można zobaczyć w galerii zdjęć.

Jeśli szukasz lokalu usługowego z przeznaczeniem na aptekę, drogerię, salon fryzjerski itp., ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Osiedle Przylesie to duże osiedle 8 budynków wielorodzinnych i 16 domków jednorodzinnych, które potrzebuje zaplecza handlowo-usługowego do obsługi jego mieszkańców. Szukasz pomysłu na własny biznes? Wystarczy kupić lokal usługowy w budynku przy ul. Borowej 4!

OSTATNIE GOTOWE lokale usługowe DOSTĘPNE OD ZARAZ w ostatnim już budynku na „Osiedlu Przylesie” przy ul. Borowej 4!  

Przedstawione na stronie wizualizacje stanowią wstępną koncepcję, zaś szczegóły określa dokumentacja projektowa dostępna w biurze dewelopera. Wszystkie wizualizacje budynków/obiektów znajdujące się na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd budynków/obiektów może różnić się od budynków/obiektów prezentowanych na wizualizacjach.

Lokale własnościowe z udziałem w gruncie. Na każdy lokal zakładana jest odrębna księga wieczysta. W budynku funkcjonuje Wspólnota Mieszkaniowa. 

mniej