A A A
Facebook
Google+

Lokalizacja

Ostatni etap Osiedla Przylesie!

Osiedle Przylesie przy ul. Borowej - IV etap

ul. Borowa 4 (nr bud. B1ab)

Kategoria Mieszkania
Miasto Olsztyn
Ilość mieszkań 114
Powierzchnia mieszkań od 35 do 65m2
Ilość garaży 42 miejsca postojowe
Powierzchnia garaży -
Ilość lokali użytkowych 18
Powierzchnia lokali użytkowych od 35 do 78m2
Winda +
Garaż podziemny +

O inwestycji

PRZYJDŹ JUŻ DZIŚ!!!

 OSTATNIE GOTOWE MIESZKANIA Z MIEJSCEM POSTOJOWYM!

„Osiedle Przylesie” to kompleks składający się z 8 budynków wielorodzinnych  z garażami indywidualnymi, podziemną halą garażową i lokalami  użytkowymi oraz 16 domków  jednorodzinnych w zabudowie szeregowej położonych przy ul. Borowej w Olsztynie (na terenie byłej Fabryki Mebli). 

więcej

Szanowni Państwo!

OSTATNIE GOTOWE mieszkania z miejscem postojowym w podziemnej hali garażowej DOSTĘPNE OD ZARAZ w ostatnim już budynku na „Osiedlu Przylesie” przy ul. Borowej 4 (nr budowlany B1ab).

Jest to 5-kondygnacyjny, 8-klatkowy budynek, w którym znajduje się 114 mieszkań o powierzchni od 35m2 do 64m2. Budynek jest wyposażony w cichobieżne windy. 

Nasi projektanci starali się zachować jednolity charakter zabudowy całego osiedla, dlatego budynek  B1ab nawiązuje swoim wyglądem do zabudowy już istniejącej.   

To, co wyróżnia nasze mieszkania, to funkcjonalność i komfortowe rozplanowanie przestrzeni. Duże okna oraz przestronne balkony zapewniają optymalne nasłonecznienie pomieszczeń.

Wygodne parkowanie zapewnią  Państwu miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej, do której również można dotrzeć windą. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach nasi projektanci zaprojektowali bezpieczny plac zabaw. 

„Osiedle Przylesie” gwarantuje Państwu  bezpośrednią bliskość centrum oraz doskonałą komunikację z resztą miasta. Dostępność usług i zaplecza handlowego na parterze budynku B1ab zapewni 18 lokali usługowych. Codzienne zakupy staną się więc czystą przyjemnością. 

Przedstawione na stronie wizualizacje stanowią wstępną koncepcję, zaś szczegóły określa dokumentacja projektowa dostępna w biurze dewelopera. 

Wszystkie wizualizacje budynków/obiektów znajdujące się na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd budynków/obiektów może różnić się od budynków/obiektów prezentowanych na wizualizacjach. 

Lokale własnościowe z udziałem w gruncie. Na każdy lokal zakładana jest odrębna księga wieczysta. W budynku funkcjonuje Wspólnota Mieszkaniowa. 

Marzysz o rzeczach wielkich? Zacznij od zakupu własnego mieszkania! To takie proste!


mniej

Rzuty i dostępność mieszkań

NrMetrażPokoiRzutRzut 3DCena - złPromocjaDostępność
114 63,29 m2 3 PDF 0,00 zł - dostępne