Budujemy z myślą o komforcie życia

NOTUS porównywarka kredytów

Sprzedaż mieszkań deweloperskich

Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane tworzy swoją markę budowlaną od 55 lat. Od 25 lat to również ceniony przez Klientów deweloper na rynku, który wyróżnia się nietuzinkowymi realizacjami.

Choć budownictwo deweloperskie to nasz najmłodszy produkt, jest dziś najmocniejszą pozycją w naszej ofercie (inwestycje w Iławie, Olsztynie, Malborku, Kwidzynie, a niebawem w Grudziądzu). Zbudowaliśmy zaufanie, które wynika z rzetelności, terminowości i gwarancji bezpieczeństwa. Naszymi najlepszymi ambasadorami są nasi Klienci, których jest blisko cztery tysiące. Pierwsi z nich dzisiaj kupują mieszkania swoim dzieciom – to najlepsza rekomendacja.

Rozpoczęliśmy sprzedaż mieszkań

Co nas wyróżnia na rynku deweloperskim?

Firma stale pozyskuje nowe grunty w atrakcyjnych lokalizacjach pod inwestycje mieszkaniowe. W swoim portfolio zawsze ma oferty zarówno w sektorze popularnym, jak i o podwyższonym standardzie.

Już na etapie zakupu gruntu dobieramy lokalizacje, które gwarantują realizację inwestycji w przyjaznym otoczeniu i z pełną infrastrukturą. A tam, gdzie tej infrastruktury nie ma, budujemy ją lub modernizujemy na własny koszt. Dlatego nasze osiedla cechują dogodne położenie i funkcjonalność mieszkań. Staramy się aby mieszkańcy żyli w nich komfortowo, a ich potrzeby i zmieniające się trendy inspirują nas do realizacji jeszcze atrakcyjniejszych i bardziej zaawansowanych technologicznie projektów.
IPB, jako firma z regionu Warmii i Mazur z 55-letnim doświadczeniem w branży budowlanej i 25-letnim doświadczeniem w branży deweloperskiej, wypracowała sobie markę rzetelnej i stabilnej spółki.

W prowadzeniu działalności deweloperskiej od zawsze stawiamy na jakość, nowoczesność, profesjonalizm i terminowość realizacji inwestycji. Wszystko po to, żeby wspierać naszych Klientów w realizacji marzeń o własnym mieszkaniu. Być z nimi nie tylko w okresie sprzedaży mieszkań, ale też i w okresie gwarancyjnym. Ich spełnienie i poczucie bezpieczeństwa są dla nas kluczowymi wartościami i dają najwięcej satysfakcji. Dlatego też tworząc przestrzenie do życia, firma przywiązuje uwagę do detali oraz jakości wykonania. Zawsze unikatowy jest wygląd części wspólnych budynków, np. dizajnerskie klatki schodowe, które dają mieszkańcom poczucie elegancji i prestiżu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą sprzedaży mieszkań, lokali usługowych oraz działek budowlanych pod zabudowę jednorodzinną.

Nowa inwestycja

Esperanto Park Zamenhofa Olsztyn

Osiedle Esperanto Park (bud. B1)

ul. Zamenhofa , Olsztyn

ESPERANTO PARK, to nasza najnowsza propozycja deweloperska w Olsztynie zlokalizowana na Osiedlu Podleśna przy ul. Zamenhofa.

Nowa inwestycja

OdNowa budynek K4

Osiedle Piastowskie (bud.D4)

ul. Ostródzka 52E

Budynek D4 – to kontynuacja budowy stale rozwijającego się Osiedla Piastowskiego w Iławie, w dzielnicy chętnie wybieranej na miejsce do życia przez społeczność. Ludzi przyciąga tu bogata oferta usług, nowoczesne rozwiązania oraz doskonałe połączenia komunikacyjne.

Nowa inwestycja

Foresto Bianco - Grudziądz

Foresto (bud. R1 – BIANCO)

ul. ks. dr Władysława Łęgi, Grudziądz

Kompleks mieszkaniowy FORESTO to możliwość zamieszkania w spokojnej, zielonej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej z centrum Grudziądza części miasta – na Osiedlu Rządz, przy ul. ks. Dr Władysława Łęgi.

Nowa inwestycja

OdNowa budynek K4

Osiedle OdNowa (bud.nr K4)

Toruńska/Południowa/Łużycka

W ramach realizacji kolejnego etapu Osiedla OdNowa do istniejących trzech budynków dołączy czwarty o numerze K4. To wyjątkowy punkt na mapie osiedla, ponieważ z jego najwyższych pięter będzie się roztaczał przepiękny widok na panoramę miasta oraz otaczającą zieleń.

Nowa inwestycja

Osiedle Harmonia Olsztyn

Osiedle Harmonia (bud. M2)

ul. Bydgoska, Olsztyn

Osiedle HARMONIA to możliwość zamieszkania w spokojnej, zielonej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej z centrum Olsztyna części miasta – na Zatorzu, przy ul. Bydgoskiej.

Nowa inwestycja

Osiedle Natura Budynek P3

Osiedle Natura (bud. P3)

ul. Świerkowa, Iława

Osiedle „NATURA” to wyjątkowe miejsce na obrzeżach Iławy położone tuż nad malowniczą rzeką Iławką. Widok na rzekę oraz otaczającą zieleń zapiera dech w piersiach.

Osiedle Sady Malbork

Osiedle SADY (bud. E6)

ul. Targowa, Malbork

Osiedle Sady to kompleks składający się z 6 kameralnych 4-kondygnacyjnych budynków wielorodzinnych przy ul. Targowej, w której znajdzie się ogółem około 260 przestronnych i klimatycznych mieszkań.

NOTUS porównywarka kredytów

Biura sprzedaży:

Biuro dewelopera Olsztyn

Al. Obrońców Tobruku 15 lok. 5
10-092 Olsztyn
tel. 726 264 264

Czynne:
pn. w godz. 9.00-17.00,
wt. – czw. w godz. 8.00-16.00,
pt. w godz. 7.00-15.00

Biuro dewelopera Iława

ul. Lubawska 3
14-200 Iława
tel. 726 062 062

Czynne:
pn.-pt. w godz. 7.00-15.00

Biuro sprzedaży Malbork

ul. Targowa (Osiedle SADY)
82-200 Malbork
tel. 726 265 265

Czynne:
wt. w godz. 11.00-16.00
pt. w godz. 10.00-13.30

Biuro sprzedaży Kwidzyn

ul. Toruńska (Osiedle OdNowa)
82-500 Kwidzyn
tel. 726 265 265

Czynne:
pn. w godz. 10.00-16.00
czw. w godz. 9.00-14.00