Poliklinika Wyjazdowa Dużych Zwierząt UWM otrzymuje nominację za najlepszą realizację architektoniczną

sty 12, 2024

Cieszymy się ogromnie z ogłoszenia, że Poliklinika Wyjazdowa Dużych Zwierząt UWM, której byliśmy generalnym wykonawcą na zlecenie Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, otrzymała prestiżową nominację za najlepszą realizację architektoniczną z użyciem technologii żelbetowej wykonaną i przekazaną do użytku w 2022 roku. Chcielibyśmy serdecznie pogratulować pracowni Urban Architect, a w szczególności architektowi Dorocie Szymaniak-Urban, świetnego projektu, który zasłużył na to wyróżnienie.

Wykorzystanie technologii żelbetowej w projekcie pozwoliło na stworzenie unikalnej struktury, która zapewnia nie tylko wytrzymałość i bezpieczeństwo, ale także estetyczny wygląd. Poliklinika wyróżnia się nowoczesną i funkcjonalną architekturą, która doskonale wpisuje się w otaczające środowisko.

Nominacja za najlepszą realizację architektoniczną to zasłużone uznanie dla całego zespołu, który pracował nad tym projektem. Jesteśmy dumni z naszego wkładu jako generalnego wykonawcy i z dumą obserwujemy, jak Poliklinika Wyjazdowa Dużych Zwierząt UWM stała się ważnym elementem krajobrazu Olsztyna.