Mieszkania na sprzedaż Olsztyn

Poszukiwanie wymarzonego mieszkania to trudne zadanie. Od wielu lat ułatwiamy naszym klientom znalezienie idealnego lokum. Zamieszkajcie na jednym z naszych osiedli w Olsztynie i przekonajcie się, że Wasza wizja o najlepszym miejscu do życia, może stać się rzeczywistością! Zaufajcie doświadczonemu deweloperowi z ponad 25-letnim doświadczeniem. Dołączcie do grona zadowolonych klientów, którym wręczyliśmy klucze do mieszkania.

Olsztyn – wprowadźcie się do wymarzonego mieszkania!

Olsztyn to malownicze miasto z piękną starówką, usytuowane w pobliżu mazurskich jezior. To właśnie tutaj zaprojektowaliśmy i wybudowaliśmy rodzinne Osiedle Harmonia oraz prestiżową Rezydencję Vintage. Pierwsza z wymienionych inwestycji znajduje się w otoczeniu wspaniałej zielonej enklawy, czyli Lasu Miejskiego. Okolica oddalona od miejskiego zgiełku to komfort dla rodzin oraz osób ceniących sobie bliski kontakt z naturą. Funkcjonalne i ustawne mieszkania, dogodna infrastruktura, bliskość terenów zielonych oraz dostęp do miejskich wygód, to główne zalety inwestycji.

Apartamenty i mieszkania w Olsztynie

Rezydencja Vintage to z kolei nasz hołd dla architektury oraz ukłon w stronę nowoczesności. Niezwykła inwestycja, która powstała w kwadracie ulic: Kasprzaka, Pstrowskiego, Sikorskiego oraz Al. Obrońców Tobruku, zachwyca wyszukaną formą i eleganckim designem. Prestiżowe osiedle w doskonałej lokalizacji, nieopodal centrum sprawia, że Rezydencja Vintage to jedna z najlepszych lokalizacji oraz inwestycji na terenie Olsztyna.

Deweloper godny zaufania

21600 – tyle par kluczy wręczyliśmy do tej pory naszym klientom. Nieustannie szukamy nowych lokalizacji, bacznie śledzimy branżowe trendy i dbamy o to, żeby nasza oferta mogła zaspokajać Wasze potrzeby i wyobrażenia o własnym M. Za każdym razem, kiedy oddajemy nowy lokal, przepełnia nas satysfakcja, ponieważ wiemy, że stworzyliśmy kolejną bezpieczną i komfortową przestrzeń do życia. Jeśli chcecie poznać szczegóły naszych inwestycji, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz na naszej stronie online.