Mieszkania na sprzedaż Malbork

16 osiedli mieszkaniowych, 72 budynki, ponad 4 tysiące zadowolonych klientów – lubimy chwalić się liczbami, ponieważ dużo mówią o naszej działalności deweloperskiej. Projektujemy i budujemy lokale, które stają się bezpieczną przystanią dla singli oraz rodzin. Planując osiedla, dbamy o to, żeby przedsięwzięcie spełniało wszystkie oczekiwania, zarówno pod względem lokalizacji, estetyki, funkcjonalności, jak i infrastruktury. Nie inaczej jest w przypadku mieszkań, które wybudowaliśmy w Malborku. Jeśli szukacie kameralnego otoczenia i przestronnej przestrzeni, nasza oferta może być spełnieniem Waszych marzeń!

Malbork – Osiedle Sady

Malbork to wspaniałe miasto z tradycją, które kojarzy się głównie z imponującym zamkiem wzniesionym przez zakon krzyżacki. To jednak nie tylko miejsce ciekawe dla turystów, ale i do życia, z dala od wielkomiejskiego zgiełku, ale w pobliżu węzłów komunikacyjnych i zachwycającej przyrody. To właśnie tutaj, przy ul. Targowej, powstało Osiedle Sady. Malowniczo położony zakątek składa się z kompleksu kameralnych czterokondygnacyjnych budynków, które skrywają klimatyczne i przestronne mieszkania.

Apartamenty i mieszkania w Malborku

Osiedle Sady powstało z myślą o osobach, ceniących bliski kontakt z naturą, ale dla których równie ważne są atrakcje i udogodnienia charakterystyczne dla terenów miejskich. Inwestycja gwarantuje dostęp do miejsc rekreacyjnych oraz rozbudowanej infrastruktury. Uwagę zwraca także architektoniczna strona inwestycji – w tym przypadku na pierwszy plan wybija się nowoczesna bryła i eleganckie wykończenie, które docenią miłośnicy współczesnego designu.

Znajdziemy dla Was mieszkanie!

W budynku E6 znajduje się 107 mieszkań, których powierzchnia zajmuje od 30 do 61 m kw. Zachęcamy do zapoznania się z rzutami poszczególnych lokali, które umieściliśmy na stronie internetowej. Zapraszamy jednocześnie do kontaktu. Nasi doradcy chętnie opowiedzą więcej o inwestycji i postarają się zaproponować Wam mieszkania, pośród których być może znajdzie się Wasz wymarzony lokal.

CLOSE
CLOSE