Bierzemy pełną odpowiedzialność nie tylko za wybudowane mieszkania, ale i okolicę, którą za sprawą inwestycji zmieniamy. Przykładem tego typu inicjatywy jest nasze osiedle OdNowa w Kwidzynie. Inwestycja powstaje na terenach poprzemysłowych, które za naszą sprawą, zyskują drugie życie.

Osiedle OdNowa to kameralne miejsce u zbiegu ulic Łużyckiej i Toruńskiej. Lokalizacja pozwala cieszyć się mieszkańcom ciszą i spokojem. Na osiedlu powstanie pięć czterokondygnacyjnych budynków, w których znajdzie się 270 funkcjonalnych mieszkań o rożnym metrażu. Każdy z nich posiada windę oraz dostęp do miejsc postojowych – są to zarówno indywidualne garaże, jak i zewnętrzne miejsca parkingowe. Pomimo tego, że osiedle powstaje na terenach poprzemysłowych, wokół znajduje się dużo zieleni. Mieszańcy mogą też stąd szybko i sprawnie dotrzeć w kilka minut do serca Kwidzyna.

Osiedle OdNowa – piękne widoki i spokój, jakiego szukacie

Z mieszkań roztacza się piękny i kojący widok na okoliczny krajobraz. Właściciele mieszkań na najwyższych kondygnacjach mogą zaś rozkoszować się wspaniałą panoramą miasta. Wierzymy, że tworzenie idealnej przestrzeni do życia to coś znacznie więcej niż stawianie budynków. Dlatego dbamy nie tylko o to, żeby wnętrza mieszkań były praktyczne, ale i żeby nasze rozwiązania architektoniczne na stałe wpisywały się i współtworzyły krajobraz okolicy. Stawiamy na nowoczesny, ale i ponadczasowy design – budynki wchodzące w skład Osiedla OdNowa są najlepszym odzwierciedleniem tego podejścia.

Apartamenty i mieszkania Kwidzyn

Jeśli szukacie swojego miejsca i wymarzonego mieszkania – nasza oferta może być właśnie dla Was! Żeby poznać szczegóły inwestycji i znaleźć idealne lokum, skontaktujcie się z naszymi doradcami. Z chęcią udzielą wszelkich informacji i pomogą znaleźć nieruchomość, jakiej poszukujecie.