Mieszkania na sprzedaż Iława

Naszą misją jest stworzenie miejsca, w którym poczujecie się bezpiecznie i komfortowo. Od ponad 25 lat spełniamy wizje o wymarzonym mieszkaniu dla Was oraz Waszych bliskich. Nasze inwestycje to przemyślane projekty, liczne udogodnienia infrastrukturalne oraz gwarancja bezpieczeństwa i najlepsze lokalizacje. Apartamenty oraz osiedla mieszkaniowe budujemy między innymi w Iławie. To tutaj znajdziecie idealne i funkcjonalne mieszkanie i stworzycie prawdziwy dom.

Zamieszkaj w Iławie!

Branża budowlana i deweloperska nie mają przed nami tajemnic. Od kilkudziesięciu lat realizujemy z powodzeniem kolejne inwestycje, stawiając na funkcjonalne rozwiązania i dogodne położenie osiedli. Bacznie śledzimy trendy, doskonaląc nasze projekty i wzbogacając je o nowoczesny design. W Iławie, jednym z ważniejszych miast województwa warmińsko-mazurskiego, powstało do tej pory kilka naszych osiedli. Swoje wymarzone miejsce znajdą dzięki naszej pomocy zarówno miłośnicy zielonego otoczenia, jak i tętniącej życiem miejskiej tkanki. Eleganckie apartamenty w samym sercu Iławy to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce mieć dostęp do rozbudowanej infrastruktury.

Mieszkania i apartamenty w Iławie

Villa Kościuszki 9A powstaje w centrum miasta, w dogodnej lokalizacji – w pobliżu znajdują się sklepy, przystanki komunikacji miejskiej oraz placówki edukacyjne. Inwestycja położna jest jednocześnie w niewielkiej odległości od urokliwych terenów zielonych. W sprzedaży dostępne są mieszkania 2-, 3- oraz 4-pokojowe.

Mieszkania na sprzedaż

Nasze inwestycje powstają także poza centrum Iławy. Osiedle Natura to malownicze położony kompleks budynków zlokalizowanych na obrzeżach miasta, nieopodal rzeki Iławki. Mieszkańcy mogą się tu poczuć jak poza miastem, korzystając jednocześnie ze wszystkich dobrodziejstw, jakie daje sąsiedztwo większego ośrodka aglomeracyjnego. Osiedle Natura to wspaniałe miejsce dla rodzin, które znajdą tu wszystko, czego potrzebują. Klientów zainteresowanych naszą ofertą deweloperską zapraszamy do kontaktu. Chętnie przestawimy więcej szczegółów na temat inwestycji. Można się z nami kontaktować telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz umieszczony na naszej stronie internetowej.