Mieszkania na sprzedaż Grudziądz

Grudziądz to nie tylko piękna i zabytkowa starówka, ale i wiele zachwycających zielonych zakątków. Mieszkańcy zaś wskazują, że jest to dobre miejsce do życia. Podzielamy tę opinię – dlatego to właśnie tutaj powstanie nasza najnowsza inwestycja, czyli osiedle Forest. Sama nazwa nie jest przypadkowa, ponieważ kompleks budynków będzie otoczony zielenią.

Osiedle Foresto – Wasze miejsce w Grudziądzu!

Jako deweloper z ponad 25-letnim doświadczeniem starannie dobieramy lokalizacje dla inwestycji. Wiemy, że od tego, gdzie ulokujemy budynki, będzie w dużej mierze zależał komfort życia mieszkańców. Dlatego wybieramy tereny przyjazne, bezpieczne i w pobliżu natury. Dbamy jednocześnie o dostępność infrastruktury oraz dobre skomunikowanie miejsca z pozostałymi częściami miasta. Tak właśnie jest w przypadku osiedla Foresto, które powstanie w urokliwym otoczeniu ulicy ks. Dr Władysława Łęgi w Grudziądzu.

Podziemne garaże, winda i plac zabaw dla dzieci

Nasza koncepcja zakłada budowę sześciu kameralnych budynków mieszkalnych, w których swój nowy dom znajdzie docelowo 300 rodzin. Nowoczesne obiekty będą posiadały pięć kondygnacji, parking podziemny oraz komórki lokatorskie. Mieszkańcy będą mogli na co dzień korzystać także z windy. Pomyśleliśmy też o najmłodszych – na zewnątrz powstanie plac zabaw i strefa, w której maluchy będą mogły spędzać miło czas. Zadbaliśmy też o funkcjonalność samych mieszkań.

Apartamenty i mieszkania w Grudziądzu

Zależało nam na tym, żeby każdy mógł spełnić dzięki nam marzenie o idealnej przestrzeni dla siebie i bliskich. Osiedle Foresto będzie wspaniałym miejscem do życia, dorastania i gromadzenia pięknych wspomnień. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na naszej stronie internetowej. Dla zainteresowanych zamieściliśmy między innymi rzuty mieszkań. Będzie nam też niezmiernie miło, jeśli zechcecie skontaktować się z naszymi doradcami. Udzielą wszelkich dodatkowych informacji na temat inwestycji, wskażą zalety mieszkań, jak i postarają się dopasować lokal do Waszych potrzeb.