A A A
Facebook

Aktualności

Wybierz swój wymarzony kolor! DULUX Capsure - urządzenie mierzące kolor dostępne w naszym sklepie!

2017-06-19

DULUX Capsure to przenośne urządzenie do identyfikacji kolorów, które jest już dostępne w naszym sklepie przy ul. Lubawskiej 3 w Iławie!

Znajdź dokładnie ten kolor, którego szukasz.

Możesz go zmierzyć, bądź dobrać z dużej bazy wgranych kolorów.
Wybrany kolor wymieszaj w systemie mieszalnikowym Dulux Color Mixing System.
I ciesz się kolorem na ścianie w swoim domu!

DULUX Capsure - beztroski dobór kolorów


Dulux EasyCare to pierwsza na rynku farba wewnętrzna o rewolucyjnych właściwościach hydrofobowych, przeznaczona do systemu mieszalnikowego Dulux Colour Mixing System.
Dzięki specjalnej powłoce farba odpycha wodę oraz płynne zabrudzenia nie pozwalając im przeniknąć w głąb powierzchni. Dulux EasyCare to jedna z niewielu plamoodpornych farb o najbardziej popularnym, matowym wykończeniu i umożliwiającym wykonanie jednolitych powierzchni bez smug. Nadaje malowanym powierzchniom perfekcyjnie matowa powłokę i niweluje niedoskonałości podłoża. 

Liczba warstw: 2 warstwy
Wykończenie: Wykończenie matowe
Wydajność: 15 m2/L
Czas schnięcia: 2 godziny

Przygotowanie powierzchni: 

 Powierzchnie powinny być zwarte, jednolite, czyste i suche. Powłoki farb wapiennych, klejowych oraz słabo przyczepnych całkowicie usuń z podłoża, a następnie powierzchnie przemyj wodą w celu usunięcia pylistych pozostałości i kurzu. Pozostaw do wyschnięcia. Nierówności i uszkodzenia powierzchni wypełnij odpowiednią masą szpachlową, a następnie wyrównaj i wygładź. Zagruntuj malowane powierzchnie. Podłoża wcześniej malowane farbami emulsyjnymi, których powierzchnia jest jednolita, dobrze przyczepna, nie jest pyląca lub uszkodzona malować bez gruntowania.

 Zalecane narzędzia: 

Produkt przystosowany jest do malowania pędzlem lub wałkiem. Nie rozcieńczaj emulsji, przed malowaniem wyrób dokładnie wymieszaj. Nakładaj 2 warstwy farby, w odstępie 2-4 godzin od naniesienia poprzedniej warstwy. Nabieraj na wałek lub pędzel obfite i równomierne ilości farby, rozprowadzaj dokładnie do uzyskania równomiernej warstwy. Taśmę malarską usuń niezwłocznie po zakończeniu malowania.

Przechowywanie:

W oryginalnych i szczelnie zamkniętych opakowaniach, w temperaturze +5°C do +30°C, w pomieszczeniach zamkniętych, z dala od źródeł ciepła. Uwaga: Produkt wodny. W temperaturach ujemnych ulega trwałemu uszkodzeniu.


HYDROFOBOWOŚĆ
Dzięki specjalnej powłoce farba odpycha wodę oraz płynne zabrudzenia nie pozwalając im przeniknąć w głąb powierzchni.
W odróżnieniu od innych zmywalnych farb na rynku, plamy powstałe na powierzchni po prostu spływają ze ściany a ich usuwanie jest dziecinnie proste – nie musimy się już więcej przejmować rozlaną herbatą lub sokiem!

10x BARDZIEJ ODPORNA NA SZOROWANIE
Farba Dulux EasyCare jest 10x bardziej odporna na szorowanie. Spełnia ona wymogi najwyższego, 1 rodzaju wg polskiej normy PN-C 81914:2002. Każda farba z rodzaju 1, po 200 cyklach szorowania na mokro, posiada ubytek grubości powłoki nie większy niż 70 μm. Dulux EasyCare po 2000 cykli szorowania (10-krotność wymogów normy) posiada ubytek powłoki poniżej 10 μm. Badania odporności potwierdzone przez Instytut IMPiB w Gliwicach.

MATOWE WYKOŃCZENIE

Dulux EasyCare to jedna z niewielu plamoodpornych farb o najbardziej popularnym, matowym wykończeniu i umożliwiającym wykonanie jednolitych powierzchni bez smug. Nadaje malowanym powierzchniom perfekcyjnie matowa powłokę i niweluje niedoskonałości podłoża.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w naszym firmowym sklepie przy ul. Lubawskiej 3 w Iławie!!!!  


cofnij