A A A
Facebook

Aktualności

Już 7 września wielkie otwarcie NOWEGO Centrum Budowlanego IPB i Centrum Malarskiego Dulux w Iławie

2018-08-23

Rabaty 20% na wybrany asortyment materiałów budowlanych? Tak, już 7 września tylko w Centrum Budowlanym IPB w Iławie przy ul. Lubawskiej 3. Dodatkowo od godz. 10.00 do 18.00 pokazy produktów, konkursy z nagrodami i wiele innych atrakcji. 

 

ipb_popup

 

Nowocześnie i przestronnie

Nowe Centrum Budowlane IPB – Centrum Malarskie Dulux to całkiem nowa, większa powierzchnia sprzedażowa z nowoczesną aranżacją i wystrojem wnętrza oraz bardziej wyeksponowanym, a przez to łatwo dostępnym asortymentem. Niewątpliwym atutem jest lokalizacja Centrum Budowlanego IPB z zapewnionym dobrym dojazdem i zapleczem parkingowym. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientom IPB  połączyło sprzedaż hurtową i detaliczną materiałów budowlanych w jednym miejscu, w jednym obiekcie, i stworzyło nowoczesne i przestronne Centrum Budowlane IPB przy ul. Lubawskiej 3 w Iławie. Jest to jednocześnie autoryzowane Centrum Malarskie Dulux.

Farby w tysiącach kolorów

- To jedyne takie centrum malarskie w całym regionie. Najbliższe tego typu placówki są zlokalizowane w Wąbrzeźnie i Olsztynie. Tylko u nas znajduje się tak szeroka gama asortymentu marki Dulux. Można tu kupić zarówno gotowe farby Dulux w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej, jak i farby z mieszalnika w tysiącach kolorów. – mówi Andrzej Podolski, kierownik ds. sprzedaży. – Dzięki przenośnemu urządzeniu do identyfikacji kolorów Dulux Colour Expert z nowoczesnego mieszalnika farb można uzyskać praktycznie każdy kolor. Klient może przynieść ze sobą np. fragment tkaniny, czy jakiś element wystroju i dokładnie w takim kolorze zamówić farbę z mieszalnika. Niewiarygodne? A jednak. Najlepiej przyjść i przekonać się samemu.

Od fundamentu po dach

Oferta Centrum Budowlanego IPB to jednak nie tylko Dulux i nie tylko farby. To pełna, kompleksowa oferta materiałów budowlanych i wykończeniowych od fundamentu aż po dach. Znajdują się tu materiały budowlane, chemia budowlana, narzędzia i elektronarzędzia, technika grzewcza i sanitarna, czy wyposażenie łazienek. Można tu kupić m.in.: materiały ciężkie (cement, wapno, cegły, pustaki, styropian, wełna mineralna), materiały wykończeniowe (płyty kartonowo-gipsowe, profile, płytki klinkierowe, kamień elewacyjny), chemię budowlaną (fugi, kleje, gipsy, zaprawy, tynki), farby i lakiery, tynki, narzędzia budowlane), czy artykuły hydrauliczne (armatura sanitarna, kabiny, brodziki, wanny). Można tu zatem zaopatrzyć się zarówno w drobne materiały budowlane, jak i materiały ciężkie, wielkogabarytowe. Nie trzeba szukać w różnych miejscach, wszystko znajduje się w jednym punkcie handlowym, w którym oferta jest kompleksowa. To ogromna zaleta takiego rozwiązania.


Certyfikowane produkty w konkurencyjnych cenach

- Oferujemy szeroką gamę certyfikowanych produktów renomowanych firm polskich i zagranicznych. Wszystko w naprawdę dobrych, konkurencyjnych cenach. – kontynuuje Andrzej Podolski - Podczas budowy, czy remontu domu lub mieszkania, ważny jest szybki i pewny dostęp do pełnej gamy materiałów budowlanych. Dbamy przede wszystkim o satysfakcję naszych klientów, dlatego też staramy się spełnić ich oczekiwania. Zależy nam aby budowa lub remont mogły przebiegać sprawnie i szybko, bez zbędnego oczekiwania na odpowiednie materiały budowlane. Nasi wykwalifikowani fachowcy doradzą i pomogą w podjęciu zakupowych decyzji. Nawet jeśli w danym momencie nie posiadamy w ofercie jakiegoś produktu, jesteśmy w stanie zapewnić jego dostępność specjalnie na indywidualne zamówienie naszego klienta. Dodatkowo na terenie Iławy i przy większych ilościach towaru oferujemy transport materiałów gratis. Moglibyśmy tak wyliczać w nieskończoność, najlepiej jednak zapoznać się z naszą ofertą osobiście w naszym nowym Centrum Budowlanym IPB. – mówi Andrzej Podolski – Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-16.00 i w soboty w godz. 8.00-13.00.


Na otwarcie - rabaty, pokazy, konkursy

Już 7 września wielkie otwarcie NOWEGO Centrum Budowlanego – Centrum Malarskiego Dulux. - Chcemy, żebyście Państwo mogli to zobaczyć, uczestniczyć w tym wydarzeniu i zapoznać się z naszą nową, lepszą ofertą. – mówi Andrzej Podolski. - Tylko w tym dniu będzie można zrobić zakupy do godz. 18.00 i z 20% rabatem na wybrany asortyment materiałów budowlanych. Czas ten dodatkowo umilą specjalnie przygotowane na ten dzień atrakcje. Będą to: pokazy i prezentacje produktów, liczne konkursy z nagrodami, poczęstunek i wiele innych. Tego nie można przegapić! Serdecznie zapraszamy!


 

cofnij