A A A
Facebook

Aktualności

Szkolenie Dulux Professional

2021-03-16

W miniony piątek (12 marca) w naszym Centrum Budowlanym IPB przy ul. Lubawskiej 3 w Iławie odbyło się szkolenie produktowe dla wykonawców. Szkolenie dotyczyło nowej serii farb Dulux Professional, a przeprowadziła je firma Akzonobel.

czytaj więcej

Szkolenie produktowe WŰRTH

2020-02-06

Wczoraj (4 lutego) w siedzibie IPB przy ul. Lubawskiej 3 w Iławie odbyło się kolejne szkolenie produktowe, tym razem prowadzone przez przedstawiciela firmy WŰRTH.

czytaj więcej

Szkolenie produktowe farb marki DECOVERNI

2019-12-11

Wczoraj (10 grudnia) w siedzibie IPB przy ul. Lubawskiej 3 w Iławie odbyło się kolejne szkolenie produktowe, tym razem prowadzone przez przedstawicieli marki DECOVERNI.

czytaj więcej

Szkolenie produktowe KNAUF

2019-05-22

W ubiegłą środę (15 maja) w siedzibie IPB przy ul. Lubawskiej 3 w Iławie odbyło się kolejne szkolenie produktowe, tym razem prowadzone przez przedstawicieli firmy KNAUF. 

czytaj więcej

Szkolenie produktowe CERESIT

2019-02-18

W miniony piątek (15 lutego) w siedzibie IPB przy ul. Lubawskiej 3 odbyło się kolejne szkolenie produktowe zorganizowane przez Centrum Budowlane IPB. Wzięli w nim udział współpracujący z nami wykonawcy. Szkolenie i część praktyczną poprowadził szkoleniowiec z firmy CERESIT, który pokazał i przedstawił nowości w zakresie ocieplania budynków. Wszystkim, którzy wzięli udział w spotkaniu, serdecznie dziękujemy, i zapraszamy na kolejne cykliczne szkolenia.

czytaj więcej

Szkolenie marki Motive i Wooster

2019-01-23

W ubiegły piątek (18 stycznia) w siedzibie IPB przy ul. Lubawskiej 3 w Iławie odbyło się szkolenie pt. „AKCESORIA MALARSKIE MARKI MOTIVE I WOOSTER”. Wzięli w nim udział współpracujący z nami podwykonawcy. 

czytaj więcej

Już 7 września wielkie otwarcie NOWEGO Centrum Budowlanego IPB i Centrum Malarskiego Dulux w Iławie

2018-08-23

Rabaty 20% na wybrany asortyment materiałów budowlanych? Tak, już 7 września tylko w Centrum Budowlanym IPB w Iławie przy ul. Lubawskiej 3. Dodatkowo od godz. 10.00 do 18.00 pokazy produktów, konkursy z nagrodami i wiele innych atrakcji. 

czytaj więcej

Wybierz swój wymarzony kolor! DULUX Capsure - urządzenie mierzące kolor dostępne w naszym sklepie!

2017-06-19

DULUX Capsure to przenośne urządzenie do identyfikacji kolorów, które jest już dostępne w naszym sklepie przy ul. Lubawskiej 3 w Iławie!

czytaj więcej