A A A
Facebook

Aktualności

Wielkie emocje! IPB NOCNY BIEG na 5 km o Puchar Eugeniusza Jaremko

2016-05-18

W sobotę 14 maja 2016 roku miłośnicy aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu mieli okazję wziąć udział w biegu nocnym na 5 km. Nagrodą był puchar Eugeniusza Jaremko – Przewodniczącego Rady Nadzorczej IPB Sp. z o.o. Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem.

W minioną sobotę o godzinie 22:00 nad Małym Jeziorakiem w Iławie rozpoczął się bieg nocny, współorganizowany przez naszą firmę. Było to pierwsze tego typu biegowe spotkanie w regionie Warmii i Mazur, a także pierwsze w kraju z atestem przyznanym przez Polski Związek Lekkiej Atletyki. Dyrektorem biegu był Wojciech Kopeć, nagrodzony lekkoatleta i wielokrotny maratończyk. Na starcie stawiło się aż 561 biegaczy, zgromadzonych w 24 drużynach, co jest bardzo dużym sukcesem tej debiutanckiej imprezy. Wyniki uczestników prezentowane były na żywo, za pomocą specjalnej platformy. Na laureatów czekały medale, koszulki oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe i finansowe. Zwycięzcy – najlepsza kobieta i najlepszy mężczyzna -  otrzymali natomiast puchar honorowy Eugeniusza Jaremko – Przewodniczącego Rady Nadzorczej Spółki.

Pełną listę wyników biegu można znaleźć na stronie www.projektigrzyska.pl 

Serdecznie gratulujemy! 

„IPB Nocny Bieg na 5 km” był wydarzeniem inaugurującym obchody jubileuszu 50-lecia obecności marki IPB na rynku budowlanym. W harmonogramie wspólnego świętowania zaplanowano jeszcze kilka imprez, na które już teraz Państwa serdecznie zapraszamy.

 

 


 cofnij