A A A
Facebook

Aktualności

Villa pod dębem z europejską nagrodą

2016-06-15

8 czerwca 2016 roku w Salach Redutowych Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie wręczono Medal Europejski za Villę pod dębem przy ul. Szeptyckiego 5 w Iławie. Nagrodę z rąk Marka Goliszewskiego – Prezesa BCC odebrała Anna Szymczak - Prezes Zarządu IPB.

Villa pod dębem wybudowana przez Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane to obiekt na poziomie europejskim, który odpowiada standardom europejskim. Nagroda została przyznana przez Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny oraz Business Centre Club w Warszawie.

Na zakończenie uroczystości gratulacje wszystkim laureatom złożył laureatom prezes BCC Marek Goliszewski. – Można powiedzieć, że medali u nas dostatek. Jednak to wyjątkowe wyróżnienie, bo nagradzane produkty mają europejską jakość. Ta nagroda to również świadectwo tego, że jesteście zaradni, skuteczni, punktualni. Takimi ludźmi Polska musi się chwalić. Medal to też symbol tego, że jesteśmy w Europie i w niej pozostaniemy, że należymy do europejskiej kultury i gospodarki – dodał na zakończenie. 

 

Celem przedsięwzięcia Medal Europejski jest m.in.: wyróżnianie oraz promocja wyrobów i usług oferowanych przez firmy działające na terenie Polski, pobudzenie zainteresowania standardami europejskimi i przepisami obowiązującymi w UE, pobudzenie zainteresowania rynkiem UE wśród polskich przedsiębiorców oraz zainteresowanie konsumentów i przedsiębiorców z krajów UE laureatami Medalu Europejskiego.

Medalem Europejskim wyróżniane są wyroby i usługi, które odpowiadają standardom europejskim. Nominowane usługi lub wyroby muszą spełniać wymagane prawem normy oraz posiadać odpowiednie licencje i patenty. Istotna przy ocenie jest taże dynamika firmy oraz zdobyte nagrody i posiadane certyfikaty.

 

 

cofnij