A A A
Facebook

Aktualności

Port śródlądowy obsypany złotem

2016-09-26

W piątek, 24 września, jako potwierdzenie jakości i solidności IPB aż cztery obiekty zrealizowane przez firmę otrzymały nagrody i wyróżnienia w Konkursie BUDOWA ROKU 2015 REGIONU WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO. 

Konkurs ten co roku organizują Wojewoda Warmińsko-Mazurski oraz Olsztyńska Izba Budowlana, a Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane co roku (od 1996r.) otrzymuje nagrody i wyróżnienia. 

Tym razem cztery zgłoszone przez firmę obiekty uzyskały:

  • Statuetkę, czyli pierwsze miejsce w kategorii obiekty sportowo-rekreacyjne otrzymał wybudowany przez IPB port śródlądowy w Iławie przy ul. Chodkiewicza 5,
  • drugie miejsce w kategorii: obiekty mieszkalne – Villa pod dębem przy ul. Szeptyckiego 5 w Iławie,
  • drugie miejsce w kategorii: obiekty użyteczności publicznej – Budowa budynku dla Sądu Rejonowego przy ul. Kopernika 4B w Iławie,
  • trzecie miejsce w kategorii: obiekty mieszkalne – Budowa budynku mieszkalnego przy ul. Płońskiej 24 w Nasielsku.

 - Do konkursu BUDOWA ROKU zgłaszamy nasze obiekty już od wielu lat. Wciąż chcemy poddawać się ocenie niezależnych fachowców z różnych dziedzin – wyjaśnia Anna Szymczak, prezes zarządu Iławskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego. – Dzięki temu wiemy, jak prezentują się nasze dokonania na tle konkurencji. Z drugiej strony zdobyte nagrody podnoszą prestiż firmy, umacniają jej wizerunek w oczach klientów i partnerów. A to jest dla nas najważniejsze. Chciałabym także podkreślić, że nad budową nagrodzonych obiektów czuwał zgrany zespół specjalistów, a to przecież podstawa sukcesu każdej pracy. Dzięki temu wszelkie wymogi, które stawiali nam inwestorzy, zostały dotrzymane. W tym miejscu serdecznie dziękuję całemu zespołowi ludzi, którzy włożyli swój wkład w realizację tych inwestycji.

Galeria zdjęć: 

cofnij