A A A
Facebook

Aktualności

Ponownie na podium budowlanym

2015-09-28

W piątek, 25 września 2015 roku, dwa obiekty zrealizowane przez "IPB" zajęły miejsca na podium w Konkursie BUDOWA ROKU 2014 REGIONU WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO. Konkurs ten co roku organizują Wojewoda Warmińsko-Mazurski oraz Olsztyńska Izba Budowlana, a Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane co roku (od 1996r.) otrzymuje nagrody i wyróżnienia.

Tym razem dwa zgłoszone przez firmę obiekty otrzymały: 

- drugie miejsce w kategorii: obiekty mieszkalne – budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Odnowiciela 5 (nr bud. C1) w Iławie, 

- wyróżnienie w kategorii: obiekty użyteczności publicznej – budowa budynku handlowo-biurowego PNEUMATYKA w Olsztynie.

- Do konkursu BUDOWA ROKU zgłaszamy nasze obiekty już od wielu lat. Chcemy poddać się ocenie niezależnych fachowców z różnych dziedzin – wyjaśnia Anna Szymczak, prezes zarządu Iławskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego. Dzięki temu wiemy, jak prezentują się nasze dokonania na tle konkurencji. Z drugiej strony zdobyte nagrody podnoszą prestiż firmy, umacniają jej wizerunek w oczach klientów i partnerów. A to jest dla nas najważniejsze. Chciałabym także podkreślić, że nad budową nagrodzonych obiektów czuwał zgrany zespół specjalistów, a to przecież podstawa sukcesu każdej pracy. Dzięki temu wszelkie wymogi, które stawiali nam inwestorzy, zostały dotrzymane. W tym miejscu serdecznie dziękuję całemu zespołowi ludzi, którzy włożyli swój wkład w realizację tych inwestycji.  

cofnij