A A A
Facebook

Aktualności

IPB sp. z o.o. członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich

2019-03-21

Od 13 marca 2019 roku jesteśmy członkiem najbardziej prestiżowej i największej w Polsce branżowej organizacji zrzeszającej deweloperów. Jako jedna z pierwszych firm z regionu Warmii i Mazur zostaliśmy przyjęci do grona deweloperów należących do Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Zostanie członkiem tej największej w Polsce branżowej organizacji zrzeszającej firmy deweloperskie,  to dla nas ogromne wyróżnienie i prestiż oraz wsparcie prowadzonej przez nas działalności deweloperskiej.

PZFD jest podmiotem reprezentującym interesy całej branży deweloperskiej, ważnym partnerem w negocjacjach z organami władzy i rządowymi instytucjami, dzięki czemu przyczynia się do kreowania sytuacji na rynku.

IPB, jako firma z regionu Warmii i Mazur z ponad 50 letnim doświadczeniem w branży budowlanej i ponad 20 letnim doświadczeniem w branży deweloperskiej, chętnie nawiąże relacje i współpracę z nowymi podmiotami biznesowymi oraz podzieli się swoimi doświadczeniami.

Przede wszystkim jednak będziemy aktywnie współuczestniczyć w procesach legislacyjnych PZFD dotyczących projektów ustaw, rozporządzeń i innych regulacji dotyczących branży deweloperskiej.

SKM_22719061909220__1280_x_1024_ 

pzfd_kolor_rgb 

cofnij