A A A
Facebook

Aktualności

III miejsce w konkursie "Buduj bezpiecznie" organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy - Okręgowy Inspektorat Pracy w Olsztynie

2017-12-08

7 grudnia w Olsztynie odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursu „Buduj bezpiecznie” organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy - Okręgowy Inspektorat Pracy w Olsztynie. Trzecie miejsce w tym konkursie zajęło IPB Sp. z o.o. w Iławie za budowę Osiedla Zacisze w Iławie przy ul. Wyszyńskiego. Nagrody wręczył Marek Wójciak – Okręgowy Inspektor Pracy w Olsztynie.

W imieniu Anny Szymczak - Prezesa Zarządu IPB - nagrodę oraz gratulacje odebrał Marcin Kopera - Główny Specjalista ds. BHP. W imieniu Mirosława Kosopuda – Kierownika budowy, list gratulacyjny odebrał Rafał Makówka – Kierownik obiektu.

Celem konkursu „Buduj bezpiecznie” jest upowszechnianie bezpiecznych warunków pracy na placach budowy, w tym promowanie wykonawców robót budowlanych, którzy zapewniają bezpieczne stanowiska pracy w procesie realizacji obiektów budowlanych oraz przyczyniają się do ogólnego wzrostu poziomu bezpieczeństwa pracy w budownictwie.

 

cofnij