A A A
Facebook

Aktualności

Gala VIP 2018

2018-10-03

W piątkowy wieczór 28 września w Hotelu Sheraton w Warszawie odbyła się  Gala VIP 2018, która zgromadziła śmietankę polskiego biznesu oraz wspaniałe osobowości świata kultury. Laureaci odebrali statuetki będące wyrazem uznania dla ich osiągnięć i dorobku.

W kategorii przedsiębiorstw, które odniosły rynkowy sukces i wykazują się stabilnością działania, dzięki czemu w pełni zasłużyły na tytuł „Firmy VIP-a 2018” redakcja „Magazynu VIP” nagrodziła m.in. Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane. Nagrodę z rąk Mariusza Gryżewskiego, redaktora naczelnego „Magazynu VIP” odebrała Anna Szymczak, prezes zarządu IPB.

Licznie przybyłych gości powitali ze sceny prowadzący galę dziennikarze: Monika Zamachowska i Michał Olszański. 
W dalszej części wieczoru sceną zawładnęli znani i lubiani przedstawiciele świata kultury. Pierwsza para laureatów nagrody VIP 2018 otrzymała owacje na stojąco. Trudno się dziwić, gdy statuetkę odbierają aktorzy cieszący się sympatią kolejnych pokoleń publiczności, z tak ogromnym dorobkiem, jak Barbara Krafftówna i Franciszek Pieczka. W tej samej kategorii dołączyli do nich: Emilia Krakowska, Maciej Damięcki i Bartosz Opania. 

Wśród nagrodzonych przedstawicieli sceny muzycznej znaleźli się: Urszula, Małgorzata Ostrowska, Joanna Trzepiecińska, Maria Sadowska, Danuta Stankiewicz oraz ich koledzy: Janusz Józefowicz i Andrzej Krzywy. Laureatami z kręgów kultury zostali również Jan Nowicki, Jerzy Gruza i Andrzej Pągowski.

cofnij