A A A
Facebook

Aktualności

Diament Forbesa 2021 dla "IPB" Sp. z o.o.

2021-02-14

Z początkiem nowego roku posypał się na nas śnieg nagród! W tym szczególnym i trudnym czasie, potwierdzenie siły i jakości marki oraz biznesu szczególnie zyskuje na znaczeniu. Tym razem znaleźliśmy się wśród laureatów prestiżowego grona „Diamentów Forbesa” 2021.

Tytuł „Diament Forbesa 2021” jest potwierdzeniem znalezienia się w gronie najlepszych, najszybciej rozwijających się firm w Polsce, którym firma badawcza Bisnode Polska przyznała pozytywny rating wiarygodności i ryzyka współpracy, a które jednocześnie mają wysoką płynność bieżącą i nie zalegają z płatnościami.

Na „diamentowej liście” województwa warmińsko-mazurskiego w kategorii przychody 50-250 mln zł zajęliśmy 14. pozycję. „Diamenty Forbesa” to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich 3 latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. Wyniki rankingu zostały opracowane na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy. 

Wśród kluczowych kryteriów oceny znalazły się m.in. wyniki finansowe za lata 2015-2019, wartość majątku, historia płatnicza, wiarygodność płatnicza, czy brak negatywnych zdarzeń prawnych.
Ranking Diamentów w woj. warmińsko-mazurskim >>> tutaj

cofnij