A A A
Facebook

Aktualności

Deweloper z europejską nagrodą

2017-06-12

7 czerwca 2017 roku w Salach Redutowych Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie wręczono Medal Europejski za działalność deweloperską. Nagrodę z rąk Marka Goliszewskiego – Prezesa BCC odebrała Beata Myszkiewicz – Główny specjalista ds. marketingu i sprzedaży deweloperskiej w IPB.  

Działalność deweloperska Iławskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego to usługi na poziomie europejskim, które odpowiadają standardom europejskim. Nagroda została przyznana przez Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny oraz Business Centre Club w Warszawie.

Na zakończenie uroczystości gratulacje wszystkim laureatom złożył laureatom prezes BCC Marek Goliszewski. Przyznał, że otrzymali wyróżnienie w szczególnym momencie. Europa jest dzisiaj na rozdrożu, stara się szukać nowych ścieżek w tym skomplikowanym świecie. Medal Europejski i dzisiejsza uroczystość jest nie tylko potwierdzeniem zaradności laureatów, ich pracy, odwagi, determinacji i jakości produktów, ale to także namacalny dowód, że tworzą Unię, że jest potrzebna. Unia przechodzi perturbacje, ale pokonamy je wspólnie z innymi Europejczykami. Tymczasem w Polsce zmniejsza się poparcie dla UE, pojawiają się głosy czy warto do niej należeć, że nie ma co wchodzić do strefy euro. Wyniki Waszej działalności – zwrócił się do laureatów prezes BCC – to dowód, że tak się nie stanie. Musimy przeciwstawić się populizmowi, przeciwstawić mu Waszą pracę. Miejmy nadzieję, że rozpocznie się partnerska debata jak poprawić Unię, a nie jak z niej wychodzić. – dodał na zakończenie. 

 
Celem przedsięwzięcia Medal Europejski jest m.in.: wyróżnianie oraz promocja wyrobów i usług oferowanych przez firmy działające na terenie Polski, pobudzenie zainteresowania standardami europejskimi i przepisami obowiązującymi w UE, pobudzenie zainteresowania rynkiem UE wśród polskich przedsiębiorców oraz zainteresowanie konsumentów i przedsiębiorców z krajów UE laureatami Medalu Europejskiego. Medalem Europejskim wyróżniane są wyroby i usługi, które odpowiadają standardom europejskim. Nominowane usługi lub wyroby muszą spełniać wymagane prawem normy oraz posiadać odpowiednie licencje i patenty. Istotna przy ocenie jest także dynamika firmy oraz zdobyte nagrody i posiadane certyfikaty.
 

cofnij