A A A
Facebook

Aktualności

Deweloper na miarę europejską

2015-06-11

10 czerwca w Salach Redutowych Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie odbył się uroczysty finał XXVI edycji Medalu Europejskiego. Wśród laureatów tego wyróżnienia, przyznawanego corocznie przez Business Centre Club, było w tym roku Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane, które zostało nagrodzone za działalność deweloperską.

Medal z rąk Marka Goliszewskiego, prezesa BCC, odebrała Anna Szymczak, prezes zarządu "IPB" Sp. z o.o. w Iławie.

Gratulacje Laureatom złożył Marek Goliszewski, prezes BCC. Przypomniał słowa Einsteina, że świat ustępuje z drogi tym, którzy wiedzą dokąd idą. - Dziś w takim gronie jesteśmy – podkreślił. W gronie tych, którzy chcą być Polakami i Europejczykami. Przypomniał też słowa Andrzeja Wajdy, który powiedział, że przedsiębiorczy Polacy to tacy, którzy chcą. Chcą ciężko pracować, zwyciężać na rynkach europejskich, świecą przykładem dla innych. Używając sportowego porównania, odważyli się grać w ataku, bo w obronie nie strzela się bramek.- zaznaczył.

Business Centre Club, przy Honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego z siedzibą w Brukseli jest organizatorem ogólnopolskiego przedsięwzięcia pod nazwą Medal Europejski. Celem tego przedsięwzięcia jest wyróżnianie oraz promocja wyrobów i usług oferowanych przez firmy działające na terenie Polski, pobudzenie zainteresowania standardami europejskimi i przepisami obowiązującymi w Unii Europejskiej, pobudzenie zainteresowania wielomilionowym rynkiem Unii Europejskiej wśród polskich przedsiębiorców oraz zainteresowanie konsumentów i przedsiębiorców z krajów Unii Europejskiej Laureatami Medalu Europejskiego. Medalem Europejskim wyróżniane są wyroby i usługi, które odpowiadają standardom europejskim. Nominowane usługi lub wyroby muszą spełniać wymagane prawem normy oraz posiadać odpowiednie licencje i patenty. Istotna przy ocenie jest także dynamika firmy oraz zdobyte nagrody i posiadane certyfikaty.


 

cofnij