A A A
Facebook

Aktualności

Złota Karta Liderów Bezpiecznej Pracy dla Iławskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego „IPB” Sp. z o.o

2021-12-09

W tym roku Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy po raz kolejny wyróżnił firmy i instytucje prowadzące szczególnie aktywnie skuteczne działania w zakresie poprawy bezpieczeństwa i ochrony zdrowia człowieka. Tegoroczna gala wręczenia prestiżowych Zielonych, Srebrnych i Złotych Kart Liderów Bezpiecznej Pracy odbyła się 30 listopada 2021 r. w Pałacu Prymasowskim w Warszawie.

czytaj więcej

I miejsce w konkursie „Służba BHP – Najlepszy Doradca Pracodawcy"

2021-09-14

Nasz pracownik Pan Marcin Kopera - Główny Specjalista ds. BHP i Inspektor ds. P.Poż. - zajął I miejsce w konkursie „Służba BHP – Najlepszy Doradca Pracodawcy”. Wręczenie nagrody miało miejsce w dniu 7 września w siedzibie Starostwa Powiatowego w Olsztynie.

czytaj więcej

Nagroda "Dobra Firma 2021 na Warmii i Mazurach" w kategorii Najlepszy Inwestor

2021-05-07

Dnia 29 kwietnia w ramach programu Dobra Firma 2021 Związek Przedsiębiorców i Pracodawców wybrał najlepsze firmy województwa warmińsko-mazurskiego. Cieszymy się, że znaleźliśmy się w gronie zwycięzców i otrzymaliśmy tytuł „Dobra Firma 2021 na Warmii i Mazurach” w kategorii NAJLEPSZY INWESTOR. 

czytaj więcej

Diament Forbesa 2021 dla "IPB" Sp. z o.o.

2021-02-14

Z początkiem nowego roku posypał się na nas śnieg nagród! W tym szczególnym i trudnym czasie, potwierdzenie siły i jakości marki oraz biznesu szczególnie zyskuje na znaczeniu. Tym razem znaleźliśmy się wśród laureatów prestiżowego grona „Diamentów Forbesa” 2021.

czytaj więcej

Ranking 100 Największych Deweloperów w Polsce

2021-02-12

Mamy to! Kolejne branżowe wyróżnienie jest nasze! Zajęliśmy 42. pozycję w Rankingu 100 Największych Deweloperów w Polsce i jesteśmy pierwszą z dwóch największych firm deweloperskich na Warmii i Mazurach!!!!
Takie wyróżnienie potwierdza obrany przez nas kurs i jeszcze mocniej motywuje do działania.

czytaj więcej

Ukiel Apartamenty w Olsztynie znalazła się w rankingu Newsweeka 10 najlepszych, nowych osiedli mieszkaniowych w Polsce!

2020-12-07

Nasza inwestycja „Ukiel Apartamenty” w Olsztynie znalazła się na liście TOP 10 w rankingu Newsweeka 10 najlepszych, nowych osiedli mieszkaniowych w Polsce. Serdecznie dziękujemy za to niezwykle cenne dla nas wyróżnienie.

czytaj więcej

Gala Przedsiębiorczości „Kosynierzy Przedsiębiorczości”

2020-10-26

W piątek 23 października 2020 w Dobrym Mieście odbyła się Gala Przedsiębiorczości „Kosynierzy Przedsiębiorczości”. Podczas uroczystości, która została przeprowadzona z zachowaniem rygoru sanitarnego związanego z epidemią, zostali nagrodzeni przedsiębiorcy, którzy osiągają sukcesy w biznesie.

czytaj więcej

"Ukiel Apartamenty" z wyróżnieniem

2020-07-06

Z przyjemnością informujemy, że w II kwartale 2020 roku nasza inwestycja „Ukiel Apartamenty” przy ul. Bałtyckiej została wyróżniona przez użytkowników portalu RynekPierwotny.pl.

czytaj więcej

Kolejna nagroda w Rankingu Inwestycji - RynekPierwotny.pl

2020-04-06

Miło nam poinformować, że w Rankingu Inwestycji organizowanym przez portal RynekPierwotny.pl w I kwartale 2020 roku nasza inwestycja „Rezydencja Vintage” zdobyła wyróżnienie i zajęła 2 miejsce na liście najlepszych inwestycji w Olsztynie. Dziękujemy!!!!

czytaj więcej

Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane „IPB” Sp. z o.o. wyróżnione przez Instytut Europejskiego Biznesu

2020-03-26

Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane „IPB” Sp. z o.o. zostało wyróżnione przez Instytut Europejskiego Biznesu w kilku Konkursach: Gepardy Biznesu 2019, Brylanty Polskiej Gospodarki 2019, Efektywna Firma 2019 i Mocna Firma Godna Zaufania 2019 na podstawie danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

czytaj więcej

II miejsce w konkursie "Buduj bezpiecznie"

2019-12-11

10 grudnia w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursu „Buduj bezpiecznie” organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy - Okręgowy Inspektorat Pracy w Olsztynie. Drugie miejsce w tym konkursie zajęło IPB Sp. z o.o. w Iławie. Nagrody wręczył Tomasz Kawałko - Z-ca Okręgowego Inspektora Pracy ds. Nadzoru.

czytaj więcej

Złota Karta Liderów Bezpiecznej Pracy dla Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane IPB Sp. z o.o

2019-11-20

Do Forum Liderów Bezpiecznej Pracy, powstałego już w 1998 r., są przyjmowane przedsiębiorstwa i organizacje, dla których troska o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników jest naturalnym, nieodłącznym elementem codziennej działalności biznesowej. W praktyce oznacza to zapewnianie pracownikom takich warunków, które umożliwiają wykonywanie pracy w sposób bezpieczny i zgodny z psychofizycznymi możliwościami człowieka. Obecnie do Forum Liderów należy już ponad 150 przedsiębiorstw (głównie dużych), które mogą być stawiane za przykład w kwestiach związanych z kulturą bezpiecznej pracy.

czytaj więcej

Absolwent z inicjatywą 2019

2019-09-06

Wczoraj, 5 września, w siedzibie Instytutu Budownictwa na Wydziale Geodezji, Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa UWM w Olsztynie miały miejsce uroczyste obchody jubileuszu 50-lecia kierunku budownictwo.

czytaj więcej

Kolejna nagroda w Rankingu Inwestycji - RynekPierwotny.pl

2019-07-04

Miło nam poinformować, że w Rankingu Inwestycji organizowanym przez portal RynekPierwotny.pl w II kwartale 2019 roku nasza inwestycja „Olimpijskie Ogrody” po raz drugi zdobyła wyróżnienie.

czytaj więcej

Medal Europejski dla Rezydencji Vintage

2019-06-13

Jest nam niezmiernie miło, że nasza prestiżowa inwestycja w Olsztynie przy ul. Kasprzaka – REZYDENCJA VINTAGE – została nagrodzona i otrzymała Medal Europejski. Uroczystość wręczenia medali miała miejsce wczoraj, 12 czerwca, w Pałacu Lubomirskich w Warszawie, stanowiącym siedzibę Business Centre Club – prestiżowego klubu biznesu dla przedsiębiorców i największej w kraju organizacji indywidualnych pracodawców.

czytaj więcej

Firma Dobrze Widziana 2019

2019-05-09

Wczoraj w Pałacu Lubomirskich w Warszawie odbył się uroczysty finał konkursu o tytuł „Firma Dobrze Widziana 2019” . Podczas uroczystości laureatom zostały wręczone specjalne dyplomy. W imieniu IPB nagrodę odebrała Anna Szymczak, prezes zarządu spółki.

czytaj więcej

Nagroda w Rankingu Inwestycji organizowanym przez portal RynekPierwotny.pl

2019-04-08

Miło nam poinformować, że w Rankingu Inwestycji organizowanym przez portal RynekPierwotny.pl w I kwartale 2019 roku nasza inwestycja „Olimpijskie Ogrody” zajęła 2 miejsce w rankingu najlepszych inwestycji w Olsztynie. Dziękujemy!!!!

Ranking inwestycji 

czytaj więcej

Kosynierzy Przedsiębiorczości Polskiej

2019-03-28

Wczorajsza uroczysta gala „Kosynierzy Przedsiębiorczości Polskiej”, która odbyła się w filharmonii w Olsztynie, była okazją do wręczenia kolejnych diamentów do złotych statuetek Lidera Polskiego Biznesu - tytułu przyznawanego przez BCC czołowym firmom, które są liderami w swoich branżach w kraju. Trzeci diament trafił do naszej firmy.

czytaj więcej

IPB sp. z o.o. członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich

2019-03-21

Od 13 marca 2019 roku jesteśmy członkiem najbardziej prestiżowej i największej w Polsce branżowej organizacji zrzeszającej deweloperów. Jako jedna z pierwszych firm z regionu Warmii i Mazur zostaliśmy przyjęci do grona deweloperów należących do Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

czytaj więcej

Weekend Dni Otwartych na 3 osiedlach IPB w Olsztynie!

2019-03-20

Już 30 i 31 marca w godz. 10.00-16.00 zapraszamy na Weekend Dni Otwartych Olsztyńskich Deweloperów. My zapraszamy Was do biur budowy aż w 3 lokalizacjach: Natura Park ul. Tuwima, Olimpijskie Ogrody ul. Oficerska i Rezydencja Vintage ul. Kasprzaka!

czytaj więcej

Wyróżnienie dla IPB w konkursie "Buduj bezpiecznie"

2018-12-18

14 grudnia w Olsztynie odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursu „Buduj bezpiecznie” organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy - Okręgowy Inspektorat Pracy w Olsztynie. 

czytaj więcej

Symboliczne wkopanie pierwszej łopaty - Osiedle Sady w Malborku

2018-10-17

W dniu dzisiejszym na placu budowy naszej nowej inwestycji deweloperskiej - Osiedla SADY przy ul. Targowej w Malborku - miało miejsce symboliczne wkopanie pierwszej łopaty.

czytaj więcej

Otwarcie Centrum Aktywności Lokalnej przy ul. Wiejskiej w Iławie

2018-10-05

Wczoraj, 4 października miało miejsce oficjalne otwarcie Centrum Aktywności Lokalnej i uroczyste przecięcie wstęgi i zwiedzanie nowego obiektu przy ul. Wiejskiej w Iławie. Ten ponad 2,3 tys. m2 obiekt powstał po gruntownej przebudowie i rewitalizacji hali przemysłowej, a jego wykonawcą było Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane. Centrum będzie służyć osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym, a zwłaszcza niepełnosprawnym, seniorom i dzieciom. Wstęgę nowego obiektu przecięli Anna Szymczak, prezes zarządu IPB oraz burmistrz Adam Żyliński, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Iławie Irena Kasprzycka i kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej w Iławie Marian Wilkowski .

czytaj więcej

Gala VIP 2018

2018-10-03

W piątkowy wieczór 28 września w Hotelu Sheraton w Warszawie odbyła się  Gala VIP 2018, która zgromadziła śmietankę polskiego biznesu oraz wspaniałe osobowości świata kultury. Laureaci odebrali statuetki będące wyrazem uznania dla ich osiągnięć i dorobku.

czytaj więcej

Już 7 września wielkie otwarcie NOWEGO Centrum Budowlanego IPB i Centrum Malarskiego Dulux w Iławie

2018-08-23

Rabaty 20% na wybrany asortyment materiałów budowlanych? Tak, już 7 września tylko w Centrum Budowlanym IPB w Iławie przy ul. Lubawskiej 3. Dodatkowo od godz. 10.00 do 18.00 pokazy produktów, konkursy z nagrodami i wiele innych atrakcji. 

czytaj więcej

Medal Europejski dla IPB za Osiedle Przylesie przy ul. Borowej w Olsztynie

2018-06-25

20 czerwca 2018 r. w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie miała miejsce uroczysta gala wręczenia Medali Europejskich przedsiębiorcom. Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane otrzymało Medal Europejski za Osiedle Przylesie przy ul. Borowej w Olsztynie. Nagrodę odebrała Anna Szymczak – Prezes Zarządu IPB.

czytaj więcej

Budowa nowej siedziby Nadleśnictwa Iława

2018-05-16

10 maja br. w siedzibie Nadleśnictwa Iława została podpisana umowa na budowę nowej siedziby Nadleśnictwa przy ul. Lubawskiej w Iławie. Umowę podpisały: Anna Szymczak - prezes zarządu IPB oraz Anna Krzyżanowska - nadleśniczy Nadleśnictwa Iława. Powierzchnia użytkowa tego budynku, który będzie miał dwie kondygnacje nadziemne i poddasze, wyniesie niemal 1 100 m2.

czytaj więcej

Drugi Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu

2018-04-05

Wczoraj w Zamku Kapituły Warmińskiej w Olsztynie odbyła się Gala Przedsiębiorczości pn. Kosynierzy Przedsiębiorczości Polskiej zorganizowana przez Lożę Olsztyńską Business Centre Club. Podczas tej Gali zostało również uhonorowane Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane, które otrzymało Drugi Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu.
Nagrodę odebrała prezes zarządu IPB, Anna Szymczak.

czytaj więcej

Budowa budynku mieszkalnego "P" przy ul. Czerskiego w Malborku

2018-02-13

Dnia 18 grudnia 2017r. w siedzibie Malborskiego TBS Sp. z o.o w Malborku zawarto umowę na "Budowę budynku mieszkalnego "P" przy ul. Czerskiego w Malborku", którego wykonawcą będzie Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Spółka z o.o. Będzie to już drugi budynek realizowany przez IPB dla MTBS w tej lokalizacji. Znajdzie się w nim 40 mieszkań i 10 garaży.

czytaj więcej

Bezpiecznie od początku

2017-12-15

Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane „IPB” Sp. z o.o. w Iławie jest Partnerem ogólnopolskiej informacyjnej kampanii społecznej zorganizowanej przez CIOP-PIB (Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy) pn. BEZPIECZNIE OD POCZĄTKU. Jest to kampania poświęcona problemowi bezpieczeństwa pracowników młodych i niedoświadczonych.

czytaj więcej

III miejsce w konkursie "Buduj bezpiecznie" organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy - Okręgowy Inspektorat Pracy w Olsztynie

2017-12-08

7 grudnia w Olsztynie odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursu „Buduj bezpiecznie” organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy - Okręgowy Inspektorat Pracy w Olsztynie. Trzecie miejsce w tym konkursie zajęło IPB Sp. z o.o. w Iławie za budowę Osiedla Zacisze w Iławie przy ul. Wyszyńskiego. Nagrody wręczył Marek Wójciak – Okręgowy Inspektor Pracy w Olsztynie.

W imieniu Anny Szymczak - Prezesa Zarządu IPB - nagrodę oraz gratulacje odebrał Marcin Kopera - Główny Specjalista ds. BHP. W imieniu Mirosława Kosopuda – Kierownika budowy, list gratulacyjny odebrał Rafał Makówka – Kierownik obiektu.

czytaj więcej

Forum Liderów Bezpiecznej Pracy - 25-26 października, 2017

2017-11-06

Do Forum Liderów Bezpiecznej Pracy, działającego od 1998 r., należą przedsiębiorstwa i organizacje, dla których troska o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników jest naturalnym, nieodłącznym elementem codziennej działalności biznesowej.

czytaj więcej

Lądowisko dla śmigłowców na podium

2017-10-03

W piątek, 29 września, jako potwierdzenie jakości i solidności IPB dwa obiekty zrealizowane przez firmę otrzymały nagrody i wyróżnienia w Konkursie BUDOWA ROKU 2016 REGIONU WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO. 

czytaj więcej

Sprzedaż działek pod usługi Nowa Wieś

2017-09-04

Zapraszamy Państwa do zakupu działek gruntu o łącznej powierzchni 10.082,40m2 położonych na przedmieściach Iławy, w województwie warmińsko-mazurskim. Przeznaczeniem działek jest działalność handlowo-usługowa.

czytaj więcej

Oferta działka w Worytach, gm. Gietrzwałd

2017-08-03

Położona w malowniczej okolicy działka gruntu nr 248/1 o powierzchni 9,9055 ha w Worytach gm. Gietrzwałd z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

czytaj więcej

Wybierz swój wymarzony kolor! DULUX Capsure - urządzenie mierzące kolor dostępne w naszym sklepie!

2017-06-19

DULUX Capsure to przenośne urządzenie do identyfikacji kolorów, które jest już dostępne w naszym sklepie przy ul. Lubawskiej 3 w Iławie!

czytaj więcej

Deweloper z europejską nagrodą

2017-06-12

7 czerwca 2017 roku w Salach Redutowych Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie wręczono Medal Europejski za działalność deweloperską. Nagrodę z rąk Marka Goliszewskiego – Prezesa BCC odebrała Beata Myszkiewicz – Główny specjalista ds. marketingu i sprzedaży deweloperskiej w IPB. 

czytaj więcej

Za nami drugie nocne bieganie z IPB

2017-05-29

27 maja o godz. 22.00 w Iławie odbył się II IPB NOCNY BIEG NA 5km o Puchar Eugeniusza Jaremko. Ulicami Iławy pobiegło ponad 600 osób. Tempo wyścigu było imponujące.

czytaj więcej

27 maja w Iławie odbędzie się II IPB NOCNY BIEG na 5 km o Puchar Eugeniusza Jaremko

2017-03-15

II IPB NOCNY BIEG na 5 km o Puchar Eugeniusza Jaremko odbędzie się w Iławie w dniu 27.05.br. o godz. 22.00. Zapisy trwają do 22 maja!

czytaj więcej

Port śródlądowy obsypany złotem

2016-09-26

W piątek, 24 września, jako potwierdzenie jakości i solidności IPB aż cztery obiekty zrealizowane przez firmę otrzymały nagrody i wyróżnienia w Konkursie BUDOWA ROKU 2015 REGIONU WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO.

czytaj więcej

10 września - Szkolenie z zakresu metod bezpieczeństwa pracy

2016-09-19

Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane „IPB” Sp. z o.o. realizując od 50 lat marzenia swoich Klientów, zawsze szczególną uwagę przykładało do kwestii bezpieczeństwa w czasie realizacji inwestycji. 

czytaj więcej

Ewakuacja w budynku "IPB" w Iławie

2016-08-26

Dziś w siedzibie Iławskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego "IPB" sp. z o.o. w Iławie miał miejsce alarm ewakuacyjny w związku z zagrożeniem pożarowym w budynku. 

czytaj więcej

23 lipca w Napromku odbył się Jubileuszowy Rodzinny Piknik IPB

2016-07-25

Był to piknik dla pracowników firmy wraz z rodzinami zorganizowany z okazji 50-lecia marki IPB. Pogoda całe szczęście dopisała :)

czytaj więcej

IPB Sp. z o.o. dla dzieci w Szymonowie

2016-07-04

W piątek tj. 1 lipca odwiedziliśmy Dom dla Dzieci im. Sybiraków w Szymonowie i wręczyliśmy na ręce pracowników list gratulacyjny od Zarządu IPB z okazji 70-lecia Domu dla Dzieci oraz kosze pełne słodyczy dla podopiecznych.

czytaj więcej

Villa pod dębem z europejską nagrodą

2016-06-15

8 czerwca 2016 roku w Salach Redutowych Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie wręczono Medal Europejski za Villę pod dębem przy ul. Szeptyckiego 5 w Iławie. Nagrodę z rąk Marka Goliszewskiego - Prezesa BCC odebrała Anna Szymczak – Prezes Zarządu IPB.

czytaj więcej

Do 30 czerwca Jubileuszowa oferta cenowa

2016-06-10

Szanowni Państwo, w związku z Jubileuszem 50-lecia naszej firmy serdecznie zapraszamy do skorzystania ze specjalnej promocji cenowej na mieszkania w Olsztynie i Iławie.
Promocja jest ograniczona czasowo. Do 30 czerwca, oferujemy położone w atrakcyjnej lokalizacji mieszkania w cenie już od 2999 zł za m2.

czytaj więcej

Wielkie emocje! IPB NOCNY BIEG na 5 km o Puchar Eugeniusza Jaremko

2016-05-18

W sobotę 14 maja 2016 roku miłośnicy aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu mieli okazję wziąć udział w biegu nocnym na 5 km. Nagrodą był puchar Eugeniusza Jaremko – Przewodniczącego Rady Nadzorczej IPB Sp. z o.o. Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem.

czytaj więcej

Wybudujemy lądowisko dla śmigłowców w Iławie

2016-05-06

5 maja nastąpiło uroczyste podpisanie umowy pomiędzy IPB i Powiatowym Szpitalem w Iławie na budowę lądowiska dla śmigłowców ponad dachem budynku szpitala.

czytaj więcej

Jubileuszowa promocja - Świętuj z nami 50 lat IPB!

2016-05-06

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z Jubileuszowej promocji na mieszkania, garaże i działki w Iławie i Olsztynie. 50 lat naszej firmy to dobra okazja by uczcić ten sukces! Zobacz jakie jubileuszowe promocje są aktualnie w naszej ofercie.

czytaj więcej

Otwarcie nowego budynku Sądu Rejonowego w Iławie

2016-03-02

We wtorek, 1 marca, odbyło się uroczyste i oficjalne otwarcie nowego budynku Sądu Rejonowego w Iławie przy ul. Kopernika. Generalnym wykonawcą obiektu było IPB.

czytaj więcej

Napisali o nas w ogólnopolskim miesięczniku ATEST Ochrona Pracy

2015-10-30

„Średniej wielkości firma budowlana nie kojarzy się wam ze szkoleniami z zakresu komunikacji międzyludzkiej, z konkursami plastycznymi i organizacją pikników behapowskich? Zwykle nie, ale jest firma, która intensywną działalność budowlaną i deweloperską łączy z niecodziennym zaangażowaniem w sprawy bhp (…)“ 

czytaj więcej

IPB nagrodzone Złotą Kartą BHP

2015-10-14

W dniu 13 października 2015 r. w Pałacu Książąt Czartoryskich w Puławach Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy wyróżnił firmy i instytucje prowadzące szczególnie aktywne i skuteczne działania w zakresie bezpieczeństwa pracy. Nagrodę, czyli Złotą Kartę BHP otrzymało m.in. Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane.

czytaj więcej

Byliśmy na Olsztyńskich Targach Nieruchomości

2015-10-05

W dniach 3-4 października 2015 w Hali Urania w Olsztynie odbyły się kolejne Olsztyńskie Targi Nieruchomości zorganizowane przez Expo Property. Była to doskonała okazja do zapoznania się z ofertą deweloperską i skorzystania z targowych ofert specjalnych IPB.  Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko.

czytaj więcej

Podpisaliśmy umowę na budowę budynku mieszkalnego w Malborku

2015-09-29

W dniu 28 września 2015 roku w siedzibie Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Malborku podpisaliśmy z inwestorem umowę na realizację budynku mieszkalnego przy ul. Czerskiego w Malborku. Następnie wszyscy udali się na plac budowy, gdzie dokonano oficjalnego przekazania placu wykonawcy, czyli IPB.

czytaj więcej

Ponownie na podium budowlanym

2015-09-28

W piątek, 25 września 2015 roku, dwa obiekty zrealizowane przez "IPB" zajęły miejsca na podium w Konkursie BUDOWA ROKU 2014 REGIONU WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO. Konkurs ten co roku organizują Wojewoda Warmińsko-Mazurski oraz Olsztyńska Izba Budowlana, a Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane co roku (od 1996r.) otrzymuje nagrody i wyróżnienia.

czytaj więcej

Piknik edukacyjny w amfiteatrze

2015-09-07

W dniu 4 września 2015 roku w iławskim Amfiteatrze odbył się piknik edukacyjny dot. bhp, który został zrealizowany w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej pn.  „Podziel się bezpieczeństwem – promuj dobre praktyki bhp“.


czytaj więcej

Eugeniusz Jaremko nagrodzony przez Ministra Gospodarki

2015-09-03

Podczas uroczystej Gali Przedsiębiorczości, która odbyła się 2 września 2015 roku w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie, nagrodzono przedsiębiorców, którzy osiągnęli sukces w biznesie. Podczas gali wręczono również nadane przez Ministra Gospodarki Honorowe Odznaki za Zasługi dla Rozwoju Rzeczypospolitej Polskiej. Jednym z nagrodzonych taką odznaką został Eugeniusz Jaremko, były wieloletni prezes zarządu, a obecnie przewodniczący rady nadzorczej IPB.

czytaj więcej

Wybudowaliśmy nowoczesny Port Śródlądowy w Iławie

2015-07-13

W piątek, 10 lipca, miało miejsce uroczyste otwarcie nowo wybudowanego Portu Śródlądowego nad jeziorem Jeziorak w Iławie. Generalnym wykonawcą tej prestiżowej inwestycji było konsorcjum dwóch firm: Iławskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego "IPB" Sp. z o.o. w Iławie oraz Przedsiębiorstwa Budowlano-Inżynieryjnego SANMEL z Brodnicy.

czytaj więcej

Deweloper na miarę europejską

2015-06-11

10 czerwca w Salach Redutowych Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie odbył się uroczysty finał XXVI edycji Medalu Europejskiego. Wśród laureatów tego wyróżnienia, przyznawanego corocznie przez Business Centre Club, było w tym roku Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane, które zostało nagrodzone za działalność deweloperską.

czytaj więcej

Podziękowanie od Okręgowego Inspektora Pracy

2015-02-13

11 lutego w budynku UWM w Olsztynie odbyło się posiedzenie Rady ds. Bezpieczeństwa Pracy w Budownictwie utworzonej przy Okręgowym Inspektorze Pracy w Olsztynie. Podczas spotkania, w podziękowaniu za współpracę oraz udział w pracach Rady, Marek Wójciak, okręgowy inspektor pracy w Olsztynie, wręczył pamiątkowy medal dla IPB. 

czytaj więcej

Marszałek województwa wręczył IPB dwa certyfikaty "Produkt Warmia Mazury"

2015-02-04

29 stycznia 2015 roku dwa rodzaje realizowanych przez IPB usług otrzymały prestiżowe wyróżnienia – certyfikaty „Produkt Warmia Mazury“ przyznawane przez Urząd Marszałkowski w Olsztynie. Dwa certyfikaty: za usługi deweloperskie i usługi budowlano-montażowe, z rąk Marszałka województwa Gustawa Marka Brzezina odebrała Prezes Zarządu IPB Annie Szymczak. 

czytaj więcej

Pomogliśmy podopiecznym Fundacji Anny Dymnej "Mimo wszystko"

2015-02-04

Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane wzięło udział w akcji RIGIPS POMAGA, której celem była zbiórka środków na pomoc podopiecznym Fundacji Anny Dymnej  „Mimo wszystko“. Dzięki zaangażowaniu wielu firm 12 stycznia 2015 roku firma RIGIPS, organizator akcji, przekazała na rzecz Fundacji czek w łącznej wysokości 34.027 zł.

czytaj więcej

IPB partnerem kampanii społecznej na rzecz BHP

2015-01-30

Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie docenił IPB jako Partnera informacyjnej kampanii społecznej pn. „Dobra komunikacja elementem bezpiecznej pracy“. Potwierdza to otrzymany dyplom.

czytaj więcej