A A A
Facebook

Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o.

Naszą misją jest:

ZTT_8633mm

"Wykreowanie silnego podmiotu gospodarczego o cechach organizacji zdolnej sprostać konkurencji i umiejącej się rozwijać w sposób atrakcyjny dla swoich Klientów, Wspólników i Pracowników."

Kiedy ponad pół wieku temu rozpoczęliśmy działalność, nie przypuszczaliśmy, że uda się nam zdobyć tak znaczącą pozycję na rynku. Cieszy to tym bardziej, że i rynek, i region są niezwykle wymagające.

Firma, którą reprezentuję to wieloletnia tradycja, doświadczenie i gwarancja jakości.

Dzięki wspaniałemu zespołowi pracowników, kadrze kierowniczej o wysokich kwalifikacjach zawodowych, własnym zapleczu technicznym oraz wieloletnim doświadczeniu w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań dla naszych klientów, możemy zagwarantować solidną, terminową i pewną realizację powierzonych nam zadań i spełnienie potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Przed nami kolejne nowe wyzwania. Naszym priorytetem w dalszym ciągu będzie podnoszenie jakości poprzez łączenie dobrych, sprawdzonych rozwiązań z nowoczesnymi technologiami i materiałami.

Wierzymy, że nasze dotychczasowe doświadczenia będą procentować w przyszłości.

Serdecznie zapraszam do współpracy!  Jestem przekonana, że współpraca z nami zapewni sprawną realizację Państwa planów i oczekiwań. 

Prezes Zarządu  "IPB" Sp. z o.o.
mgr inż. Anna Szymczak